Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

«Довіряй, але перевіряй!» – інтерв'ю з Наталею Бєляєвою

Світ позитиву

22.08.2017 160 0 0

"Якщо у вас є мета, не бійтеся труднощів - беріться і робіть. І найголовніше - доводити справу до кінця. Вибирайте і налаштовуйте свою систему роботи. Бо прибуток завжди приємніше рахуватити, ніж збитки" - інтерв'ю з Наталею Бєляєвою, головним бухгалтером підприємств готельний комплекс "Кремінь", кафе Milk, клуб "Барбарис" м. Кременчук.

1 из 1

Про вибір професії

Стати бухгалтером мені порадила мама. Ми тоді жили в селі Бугаївка, вона працювала на комбікормовому заводі робітницею, і їй було дуже нелегко. Тому мамуля все зробила для того, щоб нам з сестрою не довелося, як їй, займатися важкою фізичною працею. Коли постало питання про вибір для мене професії, це був кінець дев'яностих: колгосп вже розвалився, роботи не було, всім було важко фінансово. Але мама все ж наполягла, що я повинна їхати до Кременчука і поступити в КДПУ. За це я їй сьогодні вдячна і хочу сказати велике спасибі.

Про роботу

Не можу сказати, що я відразу полюбила свою роботу. Після навчання пішла на завод КрАЗ, вела облік матеріалів. Десь через півроку, тільки я освоїлася і всіх і все там взнала, викликає мене зам. головного бухгалтера і каже:
«Я бачу, ти тут вже розібралася, давай йди вперед».
І перевела до відділу розрахунків бухгалтерії, де мені дали відразу 4 основні цехи. Ось тут я отримала колосальний досвід і виробила в собі таку необхідну для бухгалтера якість, як стійкість до стресів. Пропрацювавши там 6 років, я відчувала себе вже як риба у воді, моя робота подобалася мені все більше і більше. І виникла ідея стати головним бухгалтером.
Коли я народила доньку і пішла в декрет, то скористалася цією перервою в роботі і відразу почала вчитися премудростям роботи головбуха. А вчила мене бухгалтер Горгазу, спасибі їй велике. Прийшов час, стала я шукати нову роботу. І через пару місяців влаштувалася на виробництво головним бухгалтером. Була там єдиним бухгалтером, тому зараз знаю всі основні ділянки. І ось тоді-то я оцінила всю складність і відповідальність роботи головбуха. Зрозуміла, як це непросто, коли крім тебе ніхто не зробить роботу. Раніше я могла підійти до зам. головного бухгалтера, і вона вирішувала проблему. А тепер я одна, всі рішення приймати мені і відповідати теж мені. Але усвідомлення цього мене не зупинило, і я пішла далі. Сьогодні вже можу похвалитися, що я зі своїм колективом відкрила новий заклад, повністю налаштувала податковий і бухгалтерський облік. І зараз веду вже два кафе і один готельний комплекс, і у мене в підпорядкуванні п'ять бухгалтерів. Але у мене знову є нова мета! 

Я хочу досягти того рівня, де зможу керувати і налаштувати роботу у великій корпорації. І ще раз довести собі, що я зможу. І всім колегам-бухгалтерам хочу порадити: якщо у вас є мета, не бійтеся труднощів - беріться і робіть. І найголовніше - доводите справу до кінця. Вибирайте і налаштовуйте свою систему роботи. Прибуток завжди приємніше рахувати, ніж збитки.

Про чоловіків

У чоловіках в першу чергу ціную відданість і чесність - не важливо, колектив це або сім'я. Дуже поважаю чоловіків, які реалізувалися як в родині, так і в професії. Дійшли або йдуть до поставленої мети і не зупиняються на півдороги. Терпіти не можу ниття і хамство - не тільки у чоловіків, а й у жінок.

Про захоплення

До захоплень дуже рідко доходять руки, адже я постійно на роботі. А коли є вільний час, намагаюся присвятити його доньці Олі. Поговорити з нею, розпитати, вислухати, допомогти, навчити. Але якщо вже видалася хвилинка для себе - це буває в основному взимку або пізно восени - беру книгу, лягаю під плед і читаю. Тоді я відпочиваю і душею і тілом.

Про життєві уроки

Ой, життя мене не балувало - давало урок за уроком. Найголовніший висновок, який я винесла зі свого досвіду: не можна сліпо довіряти людям. Адже тебе можуть і підвести: як то кажуть, кожен судить по собі. Або довіряй, але перевіряй. Тому що це дуже боляче - розчаруватися в людині, якій ти повністю довіряла.

Про подруг

Коли була молодша, подруг було багато. Стала старше - якось зараз не до подруг. Хороших знайомих багато, але щоб назвати подругою - таких немає. Я стала більше цінувати свою сестру Світлану. У дитинстві ми, як багато братів і сестер, сварилися постійно. А тепер любимо і поважаємо один одного, допомагаємо, підтримуємо. Намагаємося більше часу проводити разом, вийти погуляти з дітьми. Я дуже люблю свого племінника Антона і намагаюся йому приділити увагу. І можу з упевненістю назвати Світлану своєї і сестрою, і подругою.

1 из 1

Побажання бухгалтерам всіх регіонів України

Хочу побажати всім нам, українцям, МИРУ в першу чергу. А своїм колегам бажаю успішно трудитися, працювати над собою і не опускати руки в будь-якій ситуації. Щоб кожен керівник цінував вас і пишався тим, що в його команді є професіонал, на якого можна покластися, можна запитати у нього поради. Побільше вам позитивних емоцій, перемог і завжди гарного настрою!

1 из 1

Коментарі до матеріалу