Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

11-й щорічний Конгрес бухгалтерів України

Аполлон Позов

30.06.2017 458 0 0

Шановні колеги та партнери! Дякуємо вам за участь в 11-му щорічному Конгресі бухгалтерів України «Україно-балтійський бухгалтерський конгрес»!

23-27 червня 2017 року в конференц-залі готелю «SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences» у м. Юрмалі (Латвія) успішно відбувся Україно-Балтійський бухгалтерський конгрес. У заході взяли участь головні бухгалтери, аудитори та фінансові директори підприємств України, а також керівники провідних аудиторських компаній з Латвії та Литви (зокрема, член правління «Controlling Factor UA», голова ради «BDO Latvia» та директор з аутсорсингу «BDO Latvia», голова правління Асоціації бухгалтерів Латвії «Nexia Audit Advice», керівник «STEKAS» та інші учасники).

Конгрес було організовано ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» (ВБК) та компанією «UBE» за підтримки Міністерства фінансів України, посольства України в Латвії, ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Чому для місця його проведення ми обрали саме Латвію як повноцінного члена ЄС? По-перше, щоб привернути увагу професійної спільноти бухгалтерів не лише в Україні, але й поза її межами, до наших цінностей, наших прагнень і майбутніх очікувань. По-друге, щоб поширити інформацію про Україну, наші професійні здобутки та продемонструвати особисті якості українських бухгалтерів.

І ще один важливий момент, про який ішлося в рамках конгресу: останнім часом відбувається зміна призначення бухгалтерського обліку, вимог до складання фінансової звітності та інформації, що в ній розкривається. У середовищі професійної спільноти шириться занепокоєння через невпинне зростання обсягів даних. Бухгалтери-практики зазначають, що витрати на складання звітності перевищують вигоди, а інколи інформація в ній є досить сумнівною або неоднозначною.

Інший важливий момент, який обговорювався за круглим столом, це завдання щодо формування широкого кола грамотних користувачів, здобуття менеджерами всіх рівнів, інвесторами, фінансистами навиків культури користування публічними фінансовими даними, а також прищеплення в бізнес-середовищі поваги до бухгалтерського обліку та професії бухгалтера.

Серед здобутків Конгресу:

  • обмін досвідом у вирішенні практичних питань у сфері управлінського та бухгалтерського обліку, фінансової звітності;
  • ознайомлення із практикою реформування аудиторської та бухгалтерської справи в Латвії та Литві відповідно до стандартів ЄС, зокрема в галузі держзакупівель (забезпечення прозорості тендерних процедур та механізмів їх контролю), трансформації конкурентного законодавства до загальноєвропейських норм, трансфертного ціноутворення, а також із перспективними напрямами вдосконалення системи обліку та звітності в ЄС, у тому числі шляхом застосування програмного забезпечення;
  • отримання рекомендацій, що ґрунтуються на практиці реалізації на латвійських підприємствах оптимальних принципів формування облікової політики.
1 из 1

Коментарі до матеріалу