Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бізнес-форум: мріяти та жити

Денис Позов

03.04.2017 157 0 0

Звіт про 5-й Форум бухгалтерів сільськогосподарської галузі України

24-28 березня 2017 року в конференц-залі «Сенатор» готелю «Rixos-Prykarpattya» в м. Трускавці успішно пройшов 5-й (ювілейний) Форум бухгалтерів сільськогосподарської галузі України, організований компанією «UtekaBusinessEvents» з ініціативи ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та за підтримки редакції журналу «Баланс-Агро».

У роботі форуму взяли участь близько 130 осіб з усіх регіонів України, зокрема представники консалтингового бізнесу, фахівці з методології обліку та оподаткування, створювачі програмних продуктів. Але в основному аудиторію представляли бухгалтери – ті, хто формує попит на економічну інформацію й забезпечує нею керівників сільськогосподарських підприємств задля прийняття зважених управлінських рішень і забезпечення економічної безпеки бізнесу.

1 из 2

На Форумі обговорювалися як питання розвитку галузі загалом, так і актуальні проблеми обліку, оподаткування, права, автоматизації бізнес-процесів.

Виступаючи на відкритті Форуму, Аполлон Позов, голова ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» надав загальну характеристику стану бухгалтерського обліку та професії бухгалтера в Україні і зазначив, що настав час змін. З'явилась надія, що Україна здатна відродитися як експортер сільгосппродукції. А це можливо завдяки модернізації, стандартизації, увпровадженню нових технологій та інвестицій у галузі. Управління цими процесами, у свою чергу, потребує ефективної системи обліку та контролю, у зв'язку з чим кардинально змінюється роль професії бухгалтера, посилюються вимоги до неї. Уже сьогодні в багатьох компаніях бухгалтери виконують функції і фінансиста, і внутрішнього аудитора, і аналітика. Тобто в найближчому майбутньому представникам бухгалтерської спільноти належить багато вчитися і перевчатися.

Підбиваючи підсумки, Аполлон Позов висловив загальну думку всіх учасників про те, що Форум бухгалтерів – це стратегічно значуща подія для всієї сільськогосподарської галузі. Інтереси в його учасників взаємні, кожен із них знайде тут те, за чим приїхав. Досягнення стратегічних цілей можливе завдяки нашій спільній плідній співпраці, адекватній оцінці ситуації, урахування економічних і політичних викликів сучасності.

У ході роботи Форуму проведено три круглі столи та вісім сесій. Важливою складовою заходу було надання майданчика та часу для особистих комунікацій, що дозволило учасникам обмінюватися знаннями, досвідом, налагоджувати нові контакти. Завдяки конструктивному діалогу, учасники загальними зусиллями напрацювали пропозиції, які увійшли до Меморандуму форуму, що, поза сумнівом, буде внеском у розвиток галузі, вирішення проблемних неврегульованих питань обліку, оподаткування та права (з текстом Меморандуму ви можете ознайомитись на сторінках журналу «Баланс-Агро», а також на інтернет-ресурсі UTEKA.ua)

Усім колегам, партнерам, друзям,
які взяли участь у Форумі,
дякуємо за плідну роботу!

МЕМОРАНДУМ.pdf
Відкрити

Коментарі до матеріалу