Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

«Боятися викликів - це не для мене» - Віта Сидорук про перемогу в конкурсі «Кращий бухгалтер України» два роки поспіль

11.06.2018 78 0 1

Про участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України» – інтерв'ю з переможцем 2016 і 2017 років Вітою Сидорук:

Про конкурс я дізналася зі сторінок видання «БАЛАНС». Звичайно, сумніви були. Треба ж було знайти вільний час для вирішення конкурсних завдань. Упевнена, що з такою ж проблемою стикнуться усі бухгалтери, які побажають взяти участь у конкурсі. Але внести деякі корективи у свої плани завжди можна.

Боятись викликів та знаходити банальні пояснення-заспокоєння – це не для мене. І, забігаючи трішки наперед, запевняю: результат того вартий.

Після реєстрації відразу взялася за вирішення завдань першого та другого етапів конкурсу. Запитання першого етапу були простими, з ними впорається навіть студент. А от запитання другого етапу були складнішими, а деякі – із «заковиками». У третьому турі завдання вимагали не тільки професійних знань, а й творчого підходу. Було дійсно цікаво. Та й дух змагань узяв своє. Моя вдячність перед організаторами за останнє завдання конкурсу – безмежна. Його виконання повернуло мене в університетські часи, коли всі вже спали, а я, виконуючи чергове завдання викладача, могла передавати свої думки на папері.

Перемога в конкурсі протягом двох років, мої відчуття під час урочистих привітань у Міністерстві фінансів України, спілкування з колегами, у яких емоції теж зашкалюють, – це тільки частина тої винагороди, яку я здобула. Тому щиро раджу всім, хто мав сумніви в минулому році: візьміть участь у конкурсі в 2018 році. 

1 из 1

Коментарі до матеріалу