Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Досягаймо успіхів разом!

Сергій Наумов

03.09.2017 45 0 0

В основу всіх наших дій закладено мотивацію щодо досягнення певної мети: ми п’ємо воду, аби втамувати спрагу; прибираємо руку від вогню, аби вгамувати біль; займаємося фізкультурою, аби бути здоровими; оглядаємо твори мистецтва, аби отримати насолоду; спілкуємося із цікавими людьми, аби бути враженими; вивчаємо нове, аби мислити сучасно.

Усе наше життя складається із цілей, які ми ставимо перед собою. І успіх супроводжує тих, хто діє та досягає цих цілей.

Успішна кар’єра – одна із цілей амбітних людей, які прагнуть розвитку власного професіоналізму, постійного вдосконалення знань та вмінь. І досягнення цієї мети переконує в тому, що дії людини можуть реально впливати на її життя.

Особистісно-професійне зростання людини є запорукою вдосконалення того продукту, який вона створює. Візьмімо, наприклад, продукт, який створюється редакцією «БАЛАНС-АГРО». Завдяки посиленню нашої команди, орієнтованості кожного її учасника на досягнення успіхів та ефективну реалізацію своїх професійних здобутків досягнуто відчутних результатів: ми почали видавати в електронному вигляді «Школу бухгалтера сільськогосподарської галузі», започаткували нову рубрику «Дискусії», удосконалили процес надання консультацій із бухобліку, долучаємо до підготовки матеріалів досвідчених практиків, готуємо тематичні випуски з урахуванням галузевої специфіки сільськогосподарського виробництва, спільно з ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» проводимо семінари, круглі столи, конференції та форуми по всій Україні. Уже невдовзі плануємо впровадити нові рубрики, присвячені управлінському обліку, технологіям у сільському господарстві та професійній бухгалтерській етиці.

І все це – заради вас, дорогі бухгалтери, заради вашого професійного зростання! І якщо ви передплачуєте наше видання, берете участь у наших семінарах, спілкуєтеся з нами в пошуках правильного вирішення проблемних питань, то у вас є всі шанси досягти успіху й подолати труднощі. А ми вам пропонуємо ще один шанс: підтвердити свій високий професійний рівень, взявши участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017» (реєстрація за посиланням https://ua-award.uteka.ua).

Реєструйтеся і перемагайте!

Переможці конкурсу – це вища ліга бухгалтерів України! Приєднуйтесь до найкращих!

Коментарі до матеріалу