Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Колектив бухгалтерії ТОВ «Маріупольська птахофабрика»

Світ позитиву

18.07.2017 443 0 0

1 из 1

Любі друзі! Знайомтеся - співробітниці бухгалтерії Маріупольської птахофабрики. Все розумниці і красуні. Ми попросили їх відповісти на чотири питання:
1. За що ви любите свою роботу?
2. Які у вас захоплення?
3. Який головний урок дало вам життя (ваше кредо)?
4. Що ви хочете побажати колегам-бухгалтерам з різних куточків України?

Відповіді перед вами

Софія ЧЕВАЛА, головний бухгалтер

1. Бухгалтером я стала стрімко-випадково. І випадковий вибір виявився правильним, до душі і за характером. Пізніше усвідомила, що бухгалтерія є моїм призначенням і я вибрала її не дарма! Коли доводиться відстоювати інтереси підприємства, роблю це з фанатизмом. Робота мені подобається, тому що постійні зміни в законодавстві дозволяють не стояти на місці. Ти весь час чогось вчишся, і цей навик виручає і поза бухгалтерського життя. І так уже З7 років! За мою довгу практику я навчила не одне покоління бухгалтерів. Наше підприємство безперервно працює з 1964 року. Продукція у нас екологічно чиста, корисна і смачна! Напевно, багато хто в Україні знає і купує нашу продукцію - курячі яйця «Екоя». Їжте на здоров'я!

2. Люблю подорожувати. Подорожі дають досвід, розширюють світогляд, роблять нас цікавішими, мудрішими. Дуже люблю працювати на присадибній ділянці, це мене заспокоює і приносить радість. Коли своїми руками вирощуєш різних сортів якісні ягоди і фрукти і наповнюєш морозильну камеру, а потім цілу зиму пригощаєш онуків вкусняшками - повірте, це дуже здорово.

З. Одна з найцінніших речей у моєму житті - досвід, досягнутий шляхом прийняття обдуманих і ризикованих рішень. Одного разу, коли 3З роки тому я зважилася на переїзд і переведення на іншу роботу, чуття мене не підвело. Звичайно, не треба боятися змін. Але якщо ти знайшов «своє», то можна зупинитися і на одному місці. Можна досягти багато чого, якщо робиш свою роботу на відмінно. Моє кредо - завжди бути чесним і чинити правильно. І це мені завжди допомагає в житті. Моїм життєвим девізом стало одне з висловлювань Вінстона Черчилля: «Ніколи не здавайся - ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні у великому, ні в малому, ніколи не здавайся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду».

4. Хочу побажати всім миру! Живучи в такий вoєнний час і на території військових дій, розумієш, що жити треба сьогодні, не відкладаючи на потім. Тоді не доведеться шкодувати, що чогось не встиг зробити. І ще - дійте, щоб знайти мету в житті. Вона не знайде себе сама.

1 из 1

Вікторія ПАНОВА, заступник головного бухгалтера

1. Робота бухгалтера сформувала в мені такі риси характеру, як уважність, посидючість, скрупульозність. Тому я дуже задоволена, що вибрала цю професію!

2. У вільний від роботи час люблю дивитися цікаві фільми, цікавлюся новинками світу музики, займаюся спортом.

3. Життя підносить багато сюрпризів, і не тільки приємних. Тому треба приймати його з усіма негараздами і проблемами і йти далі з позитивом і добром у серці.

4. Бажаю всім бухгалтерам України більше позитивних емоцій на роботі, тривалої відпустки, щоб ви встигли приділити час своїм сім'ям, погрітися на сонечці і просто розслабитися і відпочити від цифр. Нехай всі ваші мрії збуваються!

1 из 1

Наталя ЗАВАДСЬКА, старший бухгалтер відділу розрахунків

1. Люблю свою роботу за постійні нововведення, які дозволяють йти в ногу з часом, за точність, навички самоорганізації, відповідальність. Моя робота мене надихає і дарує позитивні емоції.

2. Люблю малювати фарбами. Зокрема, тварин сімейства котячих. Вже в колекції - тигриця зі своїми дитинчатами, гепард, який прийшов на водопій.

3. Головний висновок я зробила: потрібно дружньо працювати в колективі. Адже робота бухгалтера вимагає злагодженості, а загальний результат залежить від точності і своєчасності дій колег і, звичайно ж, від приємної атмосфери в колективі.

4. Всім колегам, які займаються копіткою роботою, бажаю високої працездатності. Нехай робота приносить задоволення. Радісних емоцій, світлого розуму, хороших доходів, а в душі - відмінної погоди. Всім здоров'я!

1 из 1

Анжела МОХІЙ, касир

1. Мені на роботі комфортно і затишно! Працювати касиром - це значить бути чесним, відповідальним, терплячим, вміти знаходити спільну мову з різними людьми. При цьому посміхатися і бути привітним!

2. Я різностороння людина, у мене багато захоплень. Люблю слухати музику, в'язати, а ще я люблю вирощувати квіти. Кожна квітка індивідуальна, як і людина, і вимагає до себе особливого підходу і уваги.

3. Найкращі уроки ми отримуємо, коли робимо помилки. Помилка минулого - мудрість майбутнього!

4. Вітаю з професійним святом усіх бухгалтерів України! Хочу побажати справжнього визнання на службі; поваги до себе. Нехай вам завжди посміхається удача, робота не обтяжує, а приносить лише позитивні емоції. Нехай у вашому житті, крім цифр і звітів, панує щира радість, добрі посмішки, взаємна любов і щастя!

1 из 1

Дана НЕМІЧ, бухгалтер відділу розрахунків

1. Люблю свою роботу за те, що завжди потрібно вчитися чомусь новому, щоб бути успішним в цій непростій професії.

2. Люблю їздити з чоловіком на рибалку.

3. Головний урок, який дало мені життя: ніколи не відмовлятися від шансу, наданого долею.

4. Дорогі колеги! Бажаю, щоб ваша праця завжди оцінювався по достоїнству, а ваші досягнення були щедро винагороджені. Будьте прикладом чіткої, злагодженої і бездоганної роботи, не зупиняйтеся на досягнутому і сміливо йдіть до підкорення нових горизонтів!

1 из 1

Маргарита ПАНЬКОВА, бухгалтер з рослинництва

1. За що я люблю свою роботу - так просто люблю! Люблю, коли все в порядку: документи, звіти, папери, коли все йде за планом і сходяться цифри.

2. Часу на захоплення залишається мало - але все одно знаходжу вільну хвилинку почитати цікаві книги.

3. Життя, як зебра: чорна смуга, біла смуга, але білих більше завжди.

4. Шановні колеги, з Днем бухгалтера! Бажаю вам бути першокласними фахівцями, вміти відмінно справлятися з будь-якими завданнями, щоб ваша робота приносила тільки задоволення! Бажаю великого особистого щастя, величезних успіхів і стабільності!

1 из 1

Наталя ПИСАРЕНКО, бухгалтер- диспетчер

1. Позитивна сторона в роботі бухгалтера - розвинена логіка, пам'ять, здатність до самоорганізації.

2. Крім роботи люблю займатися кімнатними рослинами.

3. Головний урок, який дало мені життя: ніколи не втрачай те, що для тебе найважливіше.

4. Дорогі колеги! Будьте щасливі, улюблені, обдаровані долею, винагороджені добротою.

1 из 1

Алла СУХАНОВА, бухгалтер з тваринництва

1. Працюючи бухгалтером, я постійно розвиваюся і вдосконалюю свої навички. Моя професія дозволяє мені завжди бути в курсі змін в законодавстві, а знання і досвід роботи допомагають вирішувати багато проблем і мені, і моїм друзям. Вважаю, що мені дуже пощастило в житті, і я правильно обрала професію.

2. У вільний від роботи час люблю приготувати що-небудь смачненьке, дивлюся цікаві фільми, читаю книги, доглядаю за тваринами.

3. Головне в житті: вірити в себе і в свої сили, ставити перед собою цілі і досягати їх, вірити в диво - і воно здійсниться! Адже ми самі програмуємо своє життя своїми думками і бажаннями. Думки матеріалізуються, а мрії збуваються!

4. Вітаю від щирого серця з Днем бухгалтера! Бажаю вам бути першокласними фахівцями в тому, що ви робите, вміти відмінно справлятися з будь-якими завданнями, і щоб ваша робота крім доходу доставляла справжнє задоволення! Крім того, бажаю великого особистого щастя, величезних успіхів і стабільності! Великих вам прагнень і звершень!

1 из 1

Галина ШТЕФАН, бухгалтер матеріального звіту

1. Професія бухгалтера актуальна в усі часи. Я люблю свою роботу за щоденне живе спілкування, за постійний пошук нових знань і можливість удосконалювати свої професійні навички.

2. У вільний від роботи час люблю проводити час з сім'єю, вишивати бісером.

3. Головний урок, який дало мені життя: коли приходить час іти за тим, що ви дійсно любите в цьому житті, не кажіть ні.

4. Вітаю всіх своїх колег з професійним святом - Днем бухгалтера! Бажаю процвітання в житті і роботі, прекрасного самопочуття і відмінного настрою, впевненості в своїх силах, відсутність помилок в роботі і безсумнівного блага в домі.

1 из 1

Коментарі до матеріалу