Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Перемога в цьому конкурсі була варта всіх моїх безсонних ночей

27.07.2018 327 0 0

Світлана КОДА, головний бухгалтер ТОВ «Еліпса», м. Кривий Ріг про враження від конкурсу «Кращий бухгалтер України».

Про конкурс «Кращий бухгалтер України» я прочитала на сайті Uteka. Декілька років не зважувалася взяти в ньому участь. Завжди щось зупиняло – то нестача часу, то сумніви у своїх силах. Я ж розуміла, що це дуже серйозний конкурс і що в ньому бере участь велика кількість досвідчених бухгалтерів з усієї України. Але 2017-й став для мене роком змін. У цей рік я вирішила змінити місце роботи, і мені захотілося зрости і в професійному плані, тому я подала заявку на участь у конкурсі. Звичайно, було нелегко. Думаю, усі бухгалтери розуміють, що з нашою професією вільного часу залишається небагато. Тому, щоб підготуватися до конкурсу, доводилося не спати вночі й жертвувати вихідними днями.
Сам конкурс складався із трьох етапів.
Перший етап для мене не був складним, а от другий став випробуванням. На кожне завдання давалося близько десяти хвилин, але все одно здавалося, що цього дуже мало. Запитання були досить складні і з різних галузей бухгалтерії – і прибуток, і ПДВ, і зарплата. Але я із честю пройшла це випробування й отримала високі бали.
На третьому етапі треба було написати есе на запропоновану тему. Творчі завдання – вони завжди найважчі. Тут уже не обмежишся сухим знанням законів, тут потрібен практичний досвід. Довелося згадувати всі робочі ситуації, які були пов'язані з тематикою завдання. Після надіслання есе я дуже хвилювалася, усе думала про те, що той абзац потрібно було по-іншому написати, і ту думку дещо по-іншому викласти. Одним словом, мене долали муки творчості.
Коли мені зателефонували організатори конкурсу й запросили на нагородження до Києва, у Міністерство фінансів, я з радощів відразу зателефонувала всім друзям, які були в курсі моєї участі в конкурсі й усіляко мене підтримували та підбадьорювали. Нагородження в Києві відбулося просто феєрично. І журі, і запрошені гості говорили багато теплих слів на адресу фіналістів. Спонсори заходу подарували багато корисних подарунків. Це було захоплююче та дуже зворушливо.
Резюмуючи, можу сказати, що перемога в цьому конкурсі була варта всіх моїх безсонних ночей.

1 из 1

Коментарі до матеріалу