Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Слідуйте за успішними людьми! Як добитися успіху в конкурсі «Кращий бухгалтер України» та в житті

Ольга Целуйко

30.08.2017 589 0 0

Друзі, стартував щорічний конкурс «Кращий бухгалтер України»! А отже, у вас знову з'явилася можливість випробувати себе: перевірити свої знання і підтвердити рівень професіоналізму.

Цим шляхом до вас уже пройшли тисячі бухгалтерів. Нехай хтось переміг у конкурсі, а хтось лише усвідомив, що ще багато чому належить навчитися. У будь-якому випадку перемога або участь у конкурсі – це результат. А результат, безумовно, стане імпульсом до подальшого розвитку.

Звичайно ж, на експертах редакції лежить велика відповідальність за те, яким буде ваш результат у конкурсі. Адже саме на базі наших публікацій засновані перевірочні тести для учасників. Отже, і самі публікації, і запитання тестів повинні бути бездоганні перш за все з позиції методології бухгалтерського обліку. Крім того, ми повинні не теоретизувати, а добре розуміти проблеми наших колег-бухгалтерів, тобто спиратися на практику, реальні господарські ситуації.

Зрозуміло, щоб ставити високу планку іншим, ми просто зобов'язані самі бути на висоті: знати останні тенденції в економіці, у розвитку бухгалтерської професії. От чому і я, і інші експерти редакції теж постійно вчимося, розвиваємося. Щоб удосконалювати свою компетенцію і навики, ми регулярно відвідуємо профільні майстер-класи, беремо участь у конференціях, тренінгах.

Ми вчимося також і у вас – бухгалтерів-практиків, коли зустрічаємося на семінарах, круглих столах, конгресах. З наших обговорень, дискусій за злободенними і проблемними робочими питаннями ми по крупицях відбираємо нові ідеї, конструктивні пропозиції, що полегшують роботу бухгалтера. Практично всі корисні «знахідки» потім переносимо у видання. Так з'являються нові теми для публікацій, нові рубрики, спецвипуски.

Саме так свого часу з'явилася «Школа бухгалтера». Ми видаємо її вже третій рік, і тепер ця серія спецвипусків – самостійний бренд. Школа допомогла побудувати успішну кар'єру сотням бухгалтерів і тому стала надпопулярною. Наші нові передплатники і читачі спеціально шукають випуски Школи, збирають їх, щоб вивчати і мати завжди під рукою.

Ми також даємо вам серйозну аналітику в рубриці «Фінансова вигода»: підказуємо, як підприємству не платити зайвого і при цьому не ухилятися від сплати податків. Це і для підприємства добре, і для бухгалтера: на такому прикладі можна показати керівництву свій бухгалтерський клас.

Зараз ми відкриваємо нову рубрику «Збільшуємо прибуток». Мета – підвищити фінансову грамотність самого бухгалтера і команди топ-менеджерів компанії. Це потрібно для того, щоб управлінська звітність, що формується бухгалтерією, допомогла керівникові приняти правильні управлінські рішення, а компанії в цілому – досягти своєї стратегічної мети.

Як бачите, журнал «Баланс» – це живий організм: він розвивається, міняється, поліпшується, щоб вести бухгалтера до успіху. Працюють над цим виданням успішні люди, професіонали. Добившись успіху у професії, ми відчуваємо себе успішними і в житті та прагнемо передати цей позитивний імпульс вам. Сподіваємося, нам це вдається.

Якщо ви з нами, передплачуєте наші видання, відвідуєте наші семінари, то ми впевнені, що будь-який професійний конкурс вам по плечу. Доведіть це своєму оточенню і перш за все собі, узявши участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України-2017»!

Участь у конкурсі – це шанс підтвердити свій професіоналізм і змінити життя на краще.

Переможці конкурсу – члени вищої ліги бухгалтерів! Приєднуйтеся до кращих!

Коментарі до матеріалу