Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Стартував другий етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2017»!

Світ позитиву

03.10.2017 91 0 0

Реєстрацію учасників продовжено
до 21 жовтня включно!

1 из 1

Шановні колеги – учасники конкурсу! Усім, хто успішно пройшов перший етап тестування, поспішаємо повідомити, що з 3 жовтня розпочинається другий етап. Вас знову чекає тестування (потрібно відповісти на 15 запитань високого рівня складності, оцінка одного запитання – 10 балів). Із 3 жовтня в особистому кабінеті доступні запитання другого етапу. Бажаємо успіху!

При цьому нагадуємо, що зароблені вами сертифікати за успішне проходження першого етапу (це сертифікати «Головний бухгалтер – експерт у галузі оподаткування та забезпечення економічної безпеки бізнесу» – для бухгалтерів комерційних підприємств і «Головний бухгалтер – експерт у галузі фінансового планування та контролю над використанням бюджетних ресурсів» – для бухгалтерів бюджетних установ) ви зможете отримати дуже скоро, коли ми остаточно підіб'ємо підсумки першого етапу конкурсу.

Другий етап конкурсу триватиме з 3 по 21 жовтня. Усі учасники, які успішно пройдуть етап (дадуть відповіді мінімум на 8 запитань із 15, тобто зароблять 80 і більше балів), гарантовано отримають:

  • у номінації «Бухгалтер комерційних підприємств» – сертифікат «Головний бухгалтер – консультант керівника і власників бізнесу з фінансових питань»;
  • у номінації «Бухгалтер бюджетних установ» – сертифікат «Головний бухгалтер – консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами».

Крім того, вони перейдуть на третій етап конкурсу (написання творчої роботи), на якому й визначиться топ-10 кращих бухгалтерів. А тих, хто потрапив до цієї десятки, чекають сертифікат «Головний бухгалтер – партнер керівника і держави», подяка Міністерства фінансів України, а також участь в урочистій церемонії нагородження переможців!

Що робити тим бухгалтерам, які не встигли зареєструватися до 30 вересня? Повідомляємо, що ми вирішили продовжити реєстрацію для участі в конкурсі до 21 жовтня включно! Реєструйтеся зараз і не упустіть свій шанс!

Щоб зареєструватися, необхідно зробити всього п'ять кроків:

  1. Зайдіть на сайт.
  2. Вивчіть умови конкурсу.
  3. Пройдіть пробне тестування безплатно.
  4. Натисніть на кнопку «Реєстрація та оплата» і заповніть обов'язкові поля анкети.
  5. Сплатіть реєстраційний внесок.

Гаряча лінія конкурсу:
Київстар: (067) 513-54-11;
МТС/Vodafone: (066) 305-22-91;
багатоканальний: (056) 370-44-25.

З повагою
оргкомітет конкурсу
«Кращий бухгалтер України»

Коментарі до матеріалу