Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

ТОП-10 кращих бухгалтерів України – 2016

Світ позитиву

02.12.2016 779 0 0


Всеукраїнський бухгалтерський клуб провів четверту щорічну церемонію нагородження переможців конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2016». Із 20 000 чоловік, що виявили цікавість до участі в цьому році, членами Вищої ліги бухгалтерів стали тільки 10 кращих!


1 из 1

Нагородження пройшло в конференц-залі Міністерства фінансів України 30 листопада. Переможців привітали члени журі, серед яких були представники Мінфіну, Всеукраїнського бухгалтерського клубу, головні редактори видань групи компаній «Баланс», переможці конкурсу попередніх років, а також партнери конкурсу. 

Голова журі Гапоненко Людмила Василівна, заступник директора Департаменту податкової та митної політики і методології бухгалтерського обліку, начальник управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України, у вітальному зверненні сказала, що переможцями конкурсу стали ті учасники, хто в творчій роботі сконцентрував свою увагу на практичних аспектах. 

Науковий експерт конкурсу Кузьмінський Юрій Анатолійович, завідувач кафедри бухгалтерського обліку Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана, виділив учасників, які зуміли надати велике значення управлінському обліку і показали своє бачення, як потрібно управляти підприємством. Він також подякував учасникам за допомогу, яку вони надають системі освіти. 

Позов Аполлон Харалампійович, президент Всеукраїнського бухгалтерського клубу, не тільки оцінив роботи учасників, але й надав практичні поради з їх поліпшення. Він зробив акцент на тому, як важливо для розвитку підприємств розробляти облікову політику. Для цього бухгалтерові необхідно застосовувати професійне судження – технологію прийняття рішень в умовах невизначеності. 

Переможці конкурсу здійснили особистий професійний прорив, підвищили свій авторитет в очах керівників і колег і отримали популярність у бухгалтерському співтоваристві. Їх компетентність підтверджена дипломом «Головний бухгалтер – партнер керівника і держави». Переможці також були відзначені грамотою Міністерства фінансів України, яка підкреслює національне визнання їх професійних навиків. Кращі пропозиції щодо формування облікової політики підприємства будуть опубліковані у виданні «БАЛАНС». 

Урочисту церемонію нагородження проводила віце-президент громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Позова Світлана Володимирівна. 

До топ-10 кращих бухгалтерів України увійшли:

  1. Баклан Ольга Валентинівна – головний бухгалтер ТОВ «КОГ Україна», м. Київ
  2. Іванечко Юрій Мирославович – бухгалтер-експерт ТОВ «Тер Аудит», м. Тернопіль
  3. Калиниченко Яна Анатоліївна – провідний економіст КЗ «Черкаський геріатричний пансіонат ЧОР», м. Черкаси
  4. Козлова Інна Григорівна – головний бухгалтер ПП «ФПК ЧИКО», м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської обл. 
  5. Пімонова Світлана Борисівна – заст. головного бухгалтера страхової компанії АСКО, м. Дружковка Донецької обл.
  6. Радонов Олексій Юрійович – заст. головного бухгалтера ПАТ «Сумське НВО», м. Суми
  7. Сагайдак Леся Іванівна – фінансовий директор ТОВ «Оптика Дніпро», м. Дніпро
  8. Сидорук Віта Вікторівна – головний бухгалтер ТОВ «Аква-Родос», м. Славута Хмельницької обл.
  9. Сушко Тетяна Петрівна – головний бухгалтер ПФ «ТВ-Сплав», м. Запоріжжя 
  10. Тимура Олена Ігорівна – головний бухгалтер ТОВ «Молоток», м. Львів

Переможцем у номінації «Гордість професії» стала Андрієнко Валентина Олексіївна, головний бухгалтер Сумського національного аграрного університету, м. Суми, яка отримала на підтримку 1 685 СМС.

Ці люди заслуговують звання експерта для більшості бухгалтерів України й очолюють цього року Вищу лігу бухгалтерів України!

Ми щиро виражаємо визнання переможцям і просимо прийняти наші поздоровлення!

Коментарі до матеріалу