Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Творці історії

Світ позитиву

17.10.2017 215 0 0

Саме, мабуть, головне, чим можна пишатися - це те, що з "Балансом" виріс не один тисячний десяток професіоналів бухгалтерів, якими можна пишатися, це можна сказати, еліта сьогоднішньої бухгалтерії.

Стати справжнім професіоналом у своїй справі дійсно можна тільки тоді, якщо по-справжньому відчуваєш величезну пристрасть і любов до тієї справи, якою займаєшся.

Якщо говорити про бухгалтерський облік - саме він є основним інструментом для аналізу та контролю бізнесу. Бухгалтери - це ті люди, які дивляться на речі об'єктивно, щоб дати інвесторам правдиву картину. Це іскра, яка запалила двигун фінансової грамотності, заохочуючи людство рухатися розумно і безпечно для свого майбутнього. Бухгалтери - це творці історії, але не дивлячись на це вони завжди бачили і бачать майбутнє. І воно наповнене можливостями.
Є причини, чому люди на всій планеті довіряють бухгалтерам, як професіоналам. Тому що місія професійного бухгалтера була і завжди буде - захищати інтереси цих людей!

Кожен день бухгалтери творять історію економіки. І саме від них залежить те, наскільки приємно буде в майбутньому перегортати її сторінки! Вибираючи горду професію бухгалтера, кожен може змінити світ на краще!

Коментарі до матеріалу