Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

«Я зможу!» - інтерв'ю з Оленою Дикусар, бухгалтером Кіровоградської обласної колегії адвокатів

"Завжди вимагала від себе та підлеглих ведення зразкового бухгалтерського обліку. Адже так приємно після перевірок отримати від ревізора похвалу за вкладену працю, знання та досвід. " - інтерв'ю з Оленою Дикусар. Стаж роботи бухгалтером у пані Олени– 36 років. Про роботу і життя досвідченого і мудрого бухгалтера у нашій статті.

1 из 1

Про роботу

У школі мені краще давалися точні предмети, навіть брала участь у районих та обласних олімпіадах із математики. І коли виникло запитання: «Яку професію собі обрати?», зупинилася на професії бухгалтера. Вона мені здавалася потрібною, престижною і такою, що підходить за моїми знаннями. Вступила до Тернопільського інституту народного господарства, де вивчала бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності, економіку. Зараз у мене стаж роботи бухгалтером – 36 років. За всю свою трудову діяльність, де б не працювала, вимагала від себе та підлеглих ведення зразкового бухгалтерського обліку. Адже так приємно після перевірок отримати від ревізора похвалу за вкладену працю, знання та досвід. Зміни в правилах бухгалтерського обліку весь час потребують підвищення кваліфікації, здобуття нових знань, освоєння нових напрямків застосування своїх знань. Наприклад, я читала лекції та проводила практичні заняття в Центрі підвищення кваліфікації для бухгалтерів органів місцевого самоврядування. Також маю невеликий досвід проведення аудиторських перевірок. Є передплатником видання «БАЛАНС- БЮДЖЕТ». Мені подобається, що робота бухгалтера є дуже важливою для будь-якої організації та її працівників. Хоча – будемо відверті – не завжди керівництво достойно оцінює працю бухгалтера як матеріально, так і морально.

Про родину

У мене діти дорослі, є внуки. Живуть окремо. Я сама щаслива дочка: адже незважаючи на мій вік, у мене живі батьки – вони пенсіонери. Авторитетом все життя був батько. Він працював ще в колгоспі бригадиром тракторної бригади. За працелюбство та вміння спілкуватися з людьми його поважають і зараз. Від своїх батьків успадкувала правило: завжди закінчувати почату роботу; уміти вислухати людину та по можливості їй допомогти; ніколи не вказувати людині на те, що вона чогось не знає або не вміє – я також не можу всього знати, а вміння приходить з досвідом. А ще мама завжди мені казала : «Ставитися до людей треба так, як би ти хотіла, щоб вони ставилися до тебе». Велика подяка батькам за те, що вони дали мені життя. А зробити його щасливим, цікавим, наповненим змістом – це вже моя робота. 

Про чоловіків

Чоловік, на мою думку, повинен бути чоловіком: поважати жінок, кохати дружину, душі не чаяти в дітях і при цьому успішно зростати кар’єрно, бути самодостатнім і залишатися самим собою. Терпіти не можу недовіру та зраду.

1 из 1

Про подруг

Так склалося, що одна моя подруга виїхала в США, друга в Іспанію, ще одна – у Крим. Добре, що в наш час спілкування можливе і на відстані. Ще є подруги, з якими ходимо одна до одної на чай, разом у сауну, їздимо разом на відпочинок. Час на спілкування є. Ще з молодих років собі встановила: робочий час – для роботи, а вийшла з робочого приміщення – і за роботу забула, усі думки за сім’ю, дім та особисті забаганки. Навіть якщо на роботі чогось не встигла, є ніч надолужити.

Про дозвілля

Я людина, якій цікаво все! Займаюся рукоділлям: вишиваю картини хрестиком і бісером, в’яжу, пробувала створювати фігури та прикраси з бісеру, вишивку стрічками. І взагалі намагаюсь пробувати нові види рукоділля. Дуже хочу створити картину з пуху. Є членом клубу народних ремесел «Ниточка». Беру участь у цільових виставках у музеях, бібліотеках, Будинку народної творчості, а також у виставках, що проходять у день міста та на всеукраїнському святі театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Була зі своїми роботами на виставках у Пирогово під Києвом, у Черкасах, Комсомольську, Голій Пристані, містах та селах області. За участь у виставках відзначена дипломами та грамотами. Є мої роботи в США у подруги та в Ізраїлі в приватній колекції. Вишиваю для свого задоволення, дуже цікаво побачити результат, а потім дарую. Люблю читати, особливо твори сучасних українських письмеників, газети – від першої сторінки до останньої. І дуже люблю подорожувати нашою рідною Україною – від Карпат до Криму.

1 из 3

Моє кредо

Я завжди кажу собі: «Я зможу!» І це стосується як роботи, так і особистих інтересів. Побажання колегам з усіх регіонів України:

Усім нам бажаю миру в Україні. Шановні колеги, бажаю найціннішого – здоров’я вам та вашим близьким. Щоб робота приносила задоволення та матеріальний достаток, щоб вас цінувало та поважало керівництво. Жінкам – чарівності, чоловікам – мужності, а всім нам – стійкості й готовності до чергових змін законодавства.

За матеріалами "Мой милый бухгалтер", лютий 2017

1 из 1

Коментарі до матеріалу