Мої топ-10 книг із фінансів для керівників
- Володимир Савчук «Стратегія + Фінанси».
Стратегію без фінансів побудувати неможливо. Книга повністю розкриває цю тему, незважаючи на її складність. Усе показано на прикладі реального вітчизняного підприємства. - Олександр Висоцький «Фінансове планування».
Добре описано основні та важливі правила фінпланування, а також саму процедуру фінпланування. - Олексій Дудін «Дебіторська заборгованість».
Книгу написано юристом та бізнес-консультантом з досвідом роботи у сфері управління дебіторською заборгованістю та стягнення боргів понад 8 років. Наводиться безліч прикладів, практичних завдань, а також зразків документів, які можна використати в роботі із боржниками. Якщо у вас проблема, хто в компанії має займатися дебіторською заборгованістю, то ця книга і для вас. - Володимир Савенок «Як скласти особистий фінансовий план».
Книга про правила роботи з особистими фінансами. Як знайти гроші на реалізацію ваших життєвих планів, скільки б їх не було зараз. До того ж, не шляхом жорсткої економії, а завдяки грамотному плануванню фінансових потоків. Корисна як дорослим, так і дітям. - Сніжана Манько «Як навести лад у фінансах компанії».
Дуже простою зрозумілою мовою про те, як створити систему управління фінансами. Рекомендую всім ФОП, малому та середньому бізнесу. - Олексій Герасименко «Фінансова звітність для керівників».
Ця книга є вже більш академічною, ніж попередня. Тому рекомендую спочатку вивчити книгу Сніжани Манько, а потім відточувати інструменти тут. - Майк Мікаловіц «Спочатку заплати собі».
Книги цього автора я дуже люблю. Читаються легко, завжди на прикладах. Ця книга — не виняток. Опинившись на грані розорення, Майк переосмислив свій стиль ведення бізнесу і створив систему, яка допомагає позбутися боргів, регулярно отримувати прибуток і масштабувати свою діяльність. Він надав зрозумілий покроковий план дій і безліч кейсів реальних підприємців. - Джордж Семюель Клейсон «Найбагатший чоловік у Вавилоні» (у рос. перекладі – «Самый богатый человек в Вавилоне»)
У книзі описано найпростіші правила поводження із грошима — як заробити, накопити, вкласти і примножити. Насправді все просто — важливо зрозуміти і застосувати. Читається легко та швидко. Цікавою буде абсолютно для кожного. Хороша книга, рекомендую! - Ендрю Уайлман «Скорочення витрат».
Контроль витрат — це основа ефективності бізнесу. Але ми не завжди знаємо, як грамотно це робити. А в умовах кризи це набуває вирішального значення. У книзі добре показано структурований підхід до стратегії управління витратами. - Кіран Уолш «Ключові показники менеджменту».
Назва говорить саме за себе. В авто ви не поїдете, якщо зламана панель приладів. У бізнесі те саме. У книзі в доступній формі за допомогою наскрізних прикладів розглядається система показників, які використовуються для аналізу ефективності компанії.
Які з них ви вже читали? Що у вас у top за цією темою?
Коментарі до матеріалу