Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Не всім вдається зберегти свої мільйони

19.03.2021 50 0 1

Втримати і Зберегти набагато важче, ніж заробити. Актуальна тема, яка торкається особистих фінансів. То як же ними керувати і що робити, щоб не втратити, а навпаки — примножити?

Голлівудські акторки та актори, отримуючи великі гонорари, можуть собі дозволити абсолютно всі розкоші світу: дорогу нерухомість, предмети антикваріату і все те, що доставляє задоволення. Багатомільйонні контракти рано чи пізно закінчуються, а звичка жити розкішно залишається. Результат— банкрутство, борги.

Якщо людина не розуміє, у чому полягає її багатство, і не вчиться розпоряджатися ним, то вона неодмінно прирікає себе та своїх нащадків на розорення.

Так от, щоб зберегти і примножити своє багатство, будь-кому з нас необхідно:

  • вести облік особистих доходів і витрат – це має стати базовою звичкою, яка допоможе впоратися з браком грошей на базові потреби;
  • навчитися рахувати свій капітал – а це можливо, якщо ведеш детальні звіти про доходи, активи та зобов'язання.

Не треба вкладати гроші в один інструмент, сектор, напрям — диференціюйте свої вкладення. Так ви зменшите ризики.

Пам'ятайте: якщо витрачати все, що заробляєте, то точно ніколи не будете фінансово вільними.

Пам'ятайте, що Гроші приходять лише на хороше – на розвиток, зростання; а якщо їх спрямовувати на руйнування або на те, що не дає зростання, вони ображаються і йдуть від вас.

Поставте собі запитання: «Що означають гроші для мене?». Для когось вони — синонім безпеки або можливостей, для когось — еквівалент свободи. Сформулювавши свою унікальну відповідь, подумайте про те, які ваші реальні цілі, тимчасові горизонти й рівень терпимості до ризику, а також про те, що ви готові змінити.

Нижче навожу цікаві цифри й факти про знаменитостей!

Узяти на себе зобов'язання надовго зберегти своє багатство – дуже сміливий вчинок. Будьте відповідальними за свої фінанси і развивайтесь! Беріться за справу. Не гайте часу даремно!

Повний крах

Журнал Forbes назвав актора Ніколаса Кейджа однією з найбільш оплачуваних зірок в історії кіно – лише 2009 року його доходи становили $40 млн, а всього з 1996 року до 2011 року він заробив $150 млн. Кейджа довела до розорення пристрасть до екстравагантних дорогих покупок.

На сьогодні статки знаменитості оцінюються в $25 млн, більше половини яких він винен Податковому управлінню США. У фінансовому крахові актор звинуватив свого менеджера, але це не врятувало ситуації. Кейдж змушений братися за ролі в другосортних фільмах і розпродавати нерухомість, щоб погасити борги.

Леді Гага

Скандально відома акторка розповіла в інтерв'ю Стівену Фраю, що фактично збанкрутіла під час турне The Monster Ball в 2009-2011 роках. Її бажання постійно переформатувати шоу, додавати ефекти, експериментувати й розпочинати все з нуля призвело до того, що успішний на початку тур став збитковим. Оскільки за всі зміни акторка платила із власної кишені, за підсумками туру залишилася в боргах.

Леді Гага врахувала помилки, і 2018 року журнал Forbes оцінив її статки в $50 млн.

Джоні Депп

Історія банкрутства Деппа: величезні гонорари ($20 млн за кожну серію «Піратів Карибського моря») і велетенські витрати, від інвестицій в нерухомість до втілення несподіваних фантазій. Наприклад, Депп витратив $75 млн на купівлю 14 резиденцій, включаючи село у Франції.

2016 року фінансові справи артиста розладналися настільки, що власники компанії TMG - адвокати Деппа, брати Мандели – запропонували йому продати основні активи.

Зараз акторові залишається покладатися на касовий успіх майбутніх фільмів, а це поки що під знаком питання.

Майк Тайсон

2014 року боксер зізнався в інтерв'ю CNN, що не розраховував дожити до 40 років. Банкрутство Тайсона було схоже на його боксерський стиль: крах виявився таким самим суворим і лютим. Заробивши $300 млн, чемпіон-важкоатлет 2003 року оголосив себе банкрутом.

Спортсмен скуповував нерухомість, машини, мотоцикли, прикраси, одяг і екзотичних тварин, завів ручного тигра. Серед боргів Тайсона, опублікованих The New York Times 2003 року, значилися зобов'язання перед юридичними фірмами, менеджерами, тренером, а також магазинами, де боксер замовляв речі, але не оплачував рахунки. Наприклад, він заборгував $173 тис. ювелірному бутіку за золотий ланцюг, прикрашений діамантами. Залізному Майку знадобилося більш як 10 років, щоб відновити своє фінансове становище.

Коментарі до матеріалу