Як досягти успіху: нетривіальні поради для саморозвитку бухгалтера
За обов’язками, які виконує бухгалтер, він може зрівнятися з юристом або кадровиком, але несе більше відповідальності. Тому що працює з числами.
Як людина, яка працює з числами – космічним образом світу та матеріального буття, бухгалтер має розуміти про себе більше, щоб у схемі розвитку запобігати деструктивним тенденціям, що перешкоджають отриманню належного добробуту як підприємства, так і людей.
До «розуміючого» бухгалтера директор відчуває довіру, а колеги – симпатію.
Матеріал, який пропонується до вашої уваги, збільшить потік доступної вам інформації, підвищить рівень розуміння нової інформації, покаже інструмент налаштування координуючого мислення.
А головне – застосовуючи запропоновані інструменти, ви відмінно почуватимете себе у процесі роботи, уміло порівнюватимете ситуації та знаходитимете найоптимальніший підхід до вирішення повсякденних завдань.
Це дієвий план для тих, хто рухається вперед.
Ви готові взяти на себе повну відповідальність за своє життя, оточення та ті події, які відбуваються у вашій реальності?
Ви прагнете позитивних змін і щасливого життя? Тоді – лише вперед!
Щастя. Одні на нього чекають, другі – шукають, а треті – скрізь знаходять.
У дитинстві всі ми любили казки. Любили й вірили в них. Замислюючись над мораллю казок, ми розуміємо, що доброта й чесність – властивості, що володіють духовною силою. Доброта, чесність і любов здатні відкрити двері у дивосвіт.
Те, з чим ви зараз познайомитеся, за правильного застосування дозволить досягти реального щастя. У вас частіше буде гарний настрій і щире бажання змінити світ не лише словами, але й конкретними діями.
Можливо, у вас виникло запитання: «А чи варто?». Я відповім вам словами Олексія Демидова: «А чи варто мені боятися ризикувати й робити те, що я дійсно хочу робити, не звертаючи уваги на чужу думку та критику на свою адресу? Не звертаючи уваги на уявні страхи, які малює мій «розумний розум», віддаляючи мене від реалізації моїх бажань.
Смерть трапляється зі ста людьми зі ста, не з дев’яносто дев’ятьма, а із ста людьми. Чи варто через неї переживати, якщо настане момент, коли вона до мене постукає і скаже: «Ну що ж, пора!»? Я гадаю, найстрашніше – це коли вона до мене постукає, а я, озирнувшись на своє життя, буду дуже жалкувати, що в мене була можливість, а я не ризикнув. Що я міг підійти до дівчини і познайомитися, але побоявся, що вона мене пошле. Що я не встиг сказати своїм батькам, як сильно я їх люблю і не хочу, щоб вони лаялися. Що я не звільнявся з обридлої та не цікавої мені роботи і так і не ризикнув відкрити свою справу. Жалкуватиму про те, що мало подорожував і не піклувався про своє здоров’я. І так далі. Тепер, коли в мене виникають якісь сумніви, я ставлю собі одне запитання: «А чого ж я боюся?» – і сумнівів більше не залишається.
Усвідомлюєте ви це чи ні, але у вашому житті діє могутня сила – Закон Притягнення.
Прямо зараз притягує у ваше життя – людей, ситуації, обставини, взаємини.
Хочете, щоб усе було Світлим і Добрим?
Відчувайте себе Світлом і Добром!
Я вам відкрию маленький секрет: ми притягуємо у своє життя людей не лише для нашої науки, але й для розуміння себе. Як це? Наприклад, невпевнена в собі дівчина чи жінка часто закохується, розчаровується, страждає, знову закохується. Що відбувається? Чому так часто повтор?
Закохуючись, вона ідеалізує обранця, наділяючи прекрасними якостями. Потім спадають «рожеві окуляри», вона бачить його в реальному світлі й розчаровується. Такі люди ставлять собі запитання: «Ось за що мені це?».
Відповідь: ті прекрасні якості, які ви «бачите» в обранцеві, – це ваші якості, яких ви не бачите або не хочете приймати, вважаючи себе не достойною або не розумієте, що вони у вас є. Ось життя і повторює часто ситуацію, щоб розкрити духовні очі і пробудити вашу прекрасну Душу – для сприйняття і взаємодії в світі.
Створюючи нас, Творець дав нам вільну Волю. Керована уява – це наш зв’язок з Богом. Бог – усюди, у всьому Боже творіння.
Космічні закони не надруковано в газетах і не накреслено на небі, вони просто є. Вони всюди керують Всесвітом.
Деколи вони знаходять вираження у словах письменників: «Що більше добрих слів ми говоримо про людину, то кращою стає ця людина», «Якщо ти завжди говориш правду, тобі не доведеться запам’ятовувати свою брехню», «Мовчи, хай про тебе говорить твоя робота».
Одне з формулювань космічних правил, в якому нам пропонується своєрідна програма життя, що узгоджується з космічним законом, – це філософія Методу Сильви:
Ви продовжуєте займатися конструктивною та творчою діяльністю, щоб зробити світ, в якому ми живемо, кращим. Тому, просуваючись уперед, ми залишаємо за собою кращий світ для тих, хто прийде після нас. Ви дивитеся на все людство, залежно від поколінь, як на батьків і матерів, братів і сестер, синів і дочок. Ви – вища людська істота; разом із рештою людей ви володієте особливими розумінням, співчуттям і терпінням. Якби всі діяли відповідно до цього закону, людство розв’язало б усі свої проблеми.
Щоб замінити даремне, на вашу думку, життя на життя, яке принесе користь, – знайдіть дійсну мету в житті.
Як? Станьте щирим зі своєю Душею!
Постулат сучасної науки свідчить: за очевидною гармонією, розумом і метою Всесвіту стоїть свідомість.
Якщо ви приймаєте цей постулат – значить, ви готові сприймати власну свідомість. Це дуже важливий крок – ви відкриваєтеся назустріч найбільшому успіху, потоку сили, любові та щастя, що постійно прибуває. Як це зрозуміти? Просто, у вас усе починає виходити. Є приклад, коли, прийнявши цей постулат, бухгалтер середньої руки став генеральним директором.
Ласкаво просимо у світ незримої підтримки та безмежних можливостей!
Як не пригадати Наполеона Гілла:
Успіх приходить до тих, хто культивує в собі усвідомлення успіху. Невдача приходить до тих, хто бездумно дозволяє своїй свідомості бути свідомістю невдачі.
Прагнення до багатства, складання чіткого плану, вибір належних засобів, а потім наполеглива і наполеглива реалізація цих планів, незважаючи на будь-які невдачі, завжди приводять до успіху.
Єдині наші обмеження – ті, що живуть у нашій свідомості.
Ми – це те, про що ми думаємо найчастіше.
Як розвинути наполегливість для досягнення успіху в будь-якій сфері життя?
Наполеон Гілл пропонує зробити це чотирма кроками:
- Чітка мета й сильне бажання втілити її в життя.
- Чіткий план, підкріплений наполегливими діями.
- Розум, налаштований проти негативного впливу та мислення (у т.ч. і з боку родичів).
- Дружні зв’язки з тими людьми, які захочуть діяти за вашим планом і втілювати мрії в реальність.
Ці кроки втілять ваші мрії в реальність і дозволять отримати від життя все, що ви побажаєте.
Хочеш бути щасливим?
Будь ним!
Прямо в цю секунду візьми відповідальність за себе в свої руки і прийми таке рішення.
Джон Дж. Беннет свою книгу «Свідок» розпочинає словами «Усі ми – унікальні створіння. Удосконалюючи свій дух і керуючи уявою, ви збільшуєте свої метафізичні здібності та натиск життєвої енергії».
Хотілося б вам володіти такими якостями?
Ваші думки дозволять вам завжди приймати правильні рішення.
Ви швидше досягнете успіху, якщо довірятимете своїй інтуїції, яка ніколи не підводить і є джерелом творчих і новаторських ідей.
Ви зміцните свій авторитет, підвищите ступінь своєї привабливості.
Що потрібно для цього зробити?
Уявити образ свого ідеального «Я»:
- Виконайте релаксацію.
- Уявіть красиві картинки природи, лісу, кольорового лугу, великого красивого будинку, про який ви мрієте (тобто уявіть собі те, від чого у вас захоплює дух і піднімається настрій).
- Уявляючи ці картинки, порахуйте від 10 до 1.
- Тепер уявіть себе настільки прекрасним, щоб у себе та в інших дух захоплювало. Це «Я», про яке ви мрієте.
- Потренуйтеся утримувати образ деякий час, щоб це була чітка картинка, яка з легкістю утримується.
- Дозвольте образу мимовільно розпливтися.
- Знову викличте цей самий образ.
- Схилить голову на знак подяки вищим силам.
- Пройдіть по доріжці саду чи лісу й вимовте: «Моя свідомість невіддільна від світової свідомості. У міру мого руху вперед у мені вирує потік світової життєвої енергії».
- Розплющте очі й відчуйте себе чудово.
Якщо ваш ідеальний образ потребує підправлення, наприклад, здоров’я, то уявляйте себе на шикарному курорті, якщо вам не вистачає грошей – уявляйте себе у Світовому банку тощо.
Виконуючи цю вправу щоранку, потурбуйтеся про свої нові здібності, які ви отримаєте для досягнення швидкого успіху та розвитку своєї інтуїції.
Автори статті «Теорія фантазій, моди, традицій і культурних змін як інформаційних каскадів» Сушів Біхчанді, Девід Гіршляйфер та Іво Велч розповіли: «Інформаційний каскад виникає, коли для людини оптимально, спостерігаючи за діями попередників, повторити їх, не враховуючи власну інтуїцію».
Люди схильні вважати, що інші приймають правильні рішення, навіть якщо ці рішення суперечать їх власним. І це погано. Адже, приймаючи рішення щодо багатомільйонного проекту, дуже важлива аргументація власної думки. Оцінки інших можна використовувати для поліпшення власних, але не для їх заміни. У такому разі важливо мати розвинену інтуїцію.
Інтуїція – один з механізмів, що працюють із самого дитинства. Іноді систему варто перезапустити.
Спочатку вас чекає найскладніше – повірити в себе. Знайте: людина із заниженою самооцінкою ніколи не зможе почути інтуїцію.
Чому?
Якщо така людина не вірить у себе, то вона свято переконана, що її внутрішнє відчуття не в змозі їй щось порадити.
А якщо і в змозі, то поради обов’язково виявляться неправильними.
Чи не помічали ви, що перед прийняттям якогось рішення відчуваєте дивне тепло або поколювання в подушечках пальців, або якісь процеси у травленні. А відразу після цього правильний шлях знаходився як би сам собою. Ці сигнали підсвідомості і є вашою інтуїцією.
Перш ніж отримати відповідь інтуїції на поставлене запитання, навчіться його правильно ставити. Краще за все, коли воно припускає односкладову відповідь «так-ні». Запитання потрібно ставити у ствердній формі, хоча у правильному рішенні ви можете бути зовсім не впевнені. Не запитуйте себе: «Чи потрібно мені переїздити у вівторок», а скажіть собі: «Я переїжджаю у вівторок» і дослухайтеся своїх відчуттів, чи подобається вашій інтуїції цей факт.
Коли ви отримуєте відповідь за допомогою ваших відчуттів, не потрібно зважувати за і проти. Таким чином підключиться логіка й відфільтрує інтуїтивні рішення.
Раціональний розум – це відданий слуга, інтуїтивний розум – це священний подарунок. Парадокс сучасного життя полягає в тому, що ми почали поклонятися слузі й порочити Божественне (Альберт Ейнштейн) |
У підсвідомості міститься інформація про будь-яку подію, що відбувається у Всесвіті. Це означає, що кожен із вас уже знає все. Уявіть клітинку організму. Вона не може бачити весь організм. Але в ній міститься інформація про весь організм. Вона закодована на генетичному рівні. Людина – це така сама клітинка Всесвіту. У її підсвідомості зберігається вся інформація про минуле, сьогодення і навіть майбутнє Всесвіту. Цим законом пояснюються багато феноменів: ясновидіння і прогноз, наприклад.
У когось – це: Kinder, Küche, Kirche, хтось мріє про високу зарплату, хтось – про успішну кар’єру, хтось – про нову машину, а хтось – про кохання. І майже завжди у своїх мріях вибудовуємо конструктор щастя таким чином: ось якби в мене було… (багато грошей, велика квартира, дача з басейном тощо), то я б…
А чи правильно будується формулювання думки для вибудовування запиту Всесвіту?
Часто люди не замислюються про чіткість послання. «Хочу отримати три мільйони, купити квартиру та поїхати на відпочинок», – мріють вони, а після мрії так і залишаються мріями. Чому так відбувається? Причина в багатозадачності. Усі ваші бажання плутаються між собою, рухаються хаотично. Занурюючись у мрії, ви забуваєте про першу причину, вас відносить у морі думок і емоцій.
Так бути не повинно. Перш за все свої бажання треба формулювати чітко й по одному. Вони мають бути максимально зрозумілими й короткими. Бажання має виходити з вас могутнім потоком енергії й рухатися до центру Всесвіту.
А ви знали?
Наш Всесвіт існує у формі Космічної Енергії, якій властиве сильне випромінювання. Ми не можемо це побачити, оскільки не можемо побачити радіохвилі, GSM-сигнал, але можемо відчути. Доктор Джо Діспенза став одним із перших, хто почав досліджувати вплив свідомості на реальність з наукової точки зору. Його теорія взаємозв’язку між матерією та свідомістю принесла йому світову популярність після виходу документального фільму «Ми знаємо, що робить сигнал». Теорія доктора Діспензі стверджує, що щоразу, переживаючи який-небудь досвід, ми «активуємо» величезну кількість нейронів у нашому мозку, які, у свою чергу, впливають на наш фізичний стан.
Прийміть і Запам’ятайте!
Якщо ви щиро радієте будь-якому досвіду, усі ваші проблеми розв’язуються самі, а життя протікає у світі із власним «Я».
Весь світ – енергія. Одночасно всі частинки містяться скрізь – це квантова невизначеність. А ось очікування людини – впливають на результат.
Щоб розумовий цикл ваш був ефективним, вам необхідно:
1. Аналізувати свої очікування.
2. Розвинути в собі звичку створювати «ефект плацебо».
Активний інгредієнт усіх очікувань – наш розум.
Принесіть собі користь: просто поміркуйте, що це означає у вашому житті!
Закон квантової фізики: ви завжди! завжди! без винятку отримуєте той результат, на який сподіваєтесь.
Думки мають бути чисті (щоб шлунок і печінка були здорові!). Усі погодяться з тим, що мислення наділене неймовірною силою змінити не лише емоційний, але й фізичний і розумовий стан, а також свідомість.
Щоб інформація була правильно засвоєна, думка має пройти розумовий цикл. На цьому питанні ми не заглиблюватимемося, але кому цікаво, доктор Керолайн Ліф у книзі «Думай, вчися, досягай успіху» представляє це так:
Мережа модулів мислення
Інтраперсональний (самоаналіз) |
Глибоке мислення, аналіз, продумування і осмислення речей і ситуацій |
Інтраперсональний (спілкування) |
Комунікація, вміння спілкуватися та ділитися інформацією |
Лінгвістичний (слова) |
Усна та письмова мова |
Логічний/математичний (роздум) |
Наукове і стратегічне міркування, роздум, порядок і планування |
Кінестетичний (відчуття) |
Фізична активність, відчуття і тілесне сприйняття |
Музичний (інтуїція) |
Інстинкт, уміння читати «між рядків» і музичний талант |
Візуальний/просторовий (уява) |
Уява, уміння бачити «уявним поглядом» |
Керолайн Ліф розробила інструмент, що дозволяє підвищити свою эфективність у багато разів.
Як увімкнути свій мозок?
- Уведення інформації:слухайте, дивіться.
- Розмірковуйте: запитуйте, обговорюйте, відповідайте на запитання.
- Записуйте.
- Перевіряйте ще раз: перевірте інформацію на точність.
- Вихід інформації: навчайте себе та інших.
Використовуйте це для створення індивідуального образу мислення та корисної пам’яті.
Чому це важливо саме для бухгалтера?
Ці кроки укріплять здатність орієнтуватися в новій інформації, поліпшать навички читання – дозволять швидше запам’ятовувати інформацію і збільшити потік доступної інформації.
Один із найголовніших обов’язків людини – свідчити про Істину, яка їй відкрилася.
«Робіть щодня свою роботу, і не лише заради самого себе, робіть разом з іншими і для всіх. У єдності – сила, і вона дозволяє встояти перед будь-якими посяганнями, будь то люди, які прийшли відібрати шматок вашої землі, або люди, які прийшли вас обдурити» (Любомир Гузар) |
Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайер Хенссон у книзі «Rework» (про те, як досягти успіхів у бізнесі) дають пораду: «Не збільшуйте витрат, замість цього діліться інформацією». Це можна застосувати й до роботи бухгалтера.
«Навіщо чекати якогось особливого моменту або початку нового року для того, щоб почати кардинально змінювати своє мислення та життя на краще? Просто починайте це робити прямо зараз: перестаньте проявляти щоденні негативні моменти, які часто повторюються, поведінки, від яких хочете позбутися. Наприклад, скажіть собі вранці: «Сьогодні я проживу день, нікого не засуджуючи» або «Сьогодні я не скиглитиму і не скаржитимуся на все підряд», або «Сьогодні не буду гарячитися».
Стівен Кові у книзі «7 звичок ефективних людей» говорить про чотири виміри оновлення:
- Тілесний: вправи, харчування, керування стресами;
- Соціальний/емоційний: емпатія, синергія, природна впевненість;
- Духовний: прояснення цінностей і відданість їм;
- Розумовий: читання, візуалізація, планування, писання.
Чому я вирішила підкреслити саме ці оновлення? Тому що теорія мотивації та організації також охоплює ці виміри. Розвивайте себе, приділяйте цьому час! Це наймогутніша наша інвестиція, яку ми в змозі зробити у своєму житті, – інвестиція в себе: єдиний інструмент, завдяки якому ми можемо впоратися з життєвими незгодами і зробити свій внесок. Ми – зброя нашої продуктивності.
І на завершення я хочу навести декілька слів і фраз, які в жодному разі не можна використовувати в бізнесі:
Обов’язково, повинен, не можу, це легко, усього лише, єдиний, швидко.
Ці слова перекривають шлях до ефективного спілкування, їх уживання руйнує повноцінне обговорення і призводить до затримок у виконанні проектів.
Золотий ключ до внутрішнього спокою та зовнішнього успіху міститься в нашій реакції на навколишній світ.
Пам’ятайте!
Хороші відчуття та емоції – це ліки без терміну придатності! Щоразу, коли ви стоїте перед вибором, ви потрапляєте на квантове перехрестя. Якщо вам там подобається – значить, усе добре. Реальність завжди добра і нейтральна. Лише ваші думки та оцінки забарвлюють її.
Ви вже ефективні!
Я бажаю вам успіхів! Я бажаю вам щастя, а головне – бажаю вам любові!
Коментарі до матеріалу
Відсортовано: по часу за популярністю
Всього коментарів 1