Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як встановити пароль на флешку

Світ позитиву

27.11.2017 105 0 0

Ні для кого не секрет, що на флешках бухгалтерів зберігається важлива і часто конфіденційна інформація.

Звісно, можна придбати флешку з апаратним шифруванням. Для таких пристроїв стороннє програмне забезпечення не потрібне, при підключенні до USB-порту достатньо ввести пін-код на клавіатурі, що розташована на корпусі самої флешки. Із мінусів – багаторазове введення неправильного пін-коду може призвести до блокування роботи накопичувача. Приклад такого пристрою – Toshiba Encrypted USB Flash drive.

1 из 1

Пропонуємо ознайомитись з тим, як встановити на флешку пароль, якщо у вашому розпорядженні звичайна флешка.

Спосіб 1. Використовуючи «підручні» засоби. Наприклад, шифрування файлів засобами MS Office. Це дуже зручно для зберігання фінансових таблиць Excel. В меню «Файл» оберіть «Зберегти як», а в діалоговому вікні зберігання у пункті «Сервіс» оберіть «Загальні параметри». Тепер можете встановити пароль для захисту от несанкціонованого перегляду, а при необхідності – редагування. Для Word дії аналогічні.

1 из 1

Спосіб 2. За допомогою звичайного архіватора.  Додайте необхідні файли у архів. При створенні архіву є можливість зашифрувати данні за допомогою паролю.  

Спосіб 3. З використанням спеціальної програми BitLocker. Це штатний засіб Windows, який зазвичай відключений за замовчуванням. Для його активації перейдіть «Пуск» - «Панель управління» - «Система і безпека» - «Шифрування диска BitLocker – BitLockerToGo». Цей пункт треба просто включити, після чого діяти за підказками майстра налаштування. При цьому диск буде зашифровано в цілому.

Детальніше можна прочитати на спеціалізірованніх сайтах, наприклад тут.

З недоліків: функція працює тільки в наступних версіях Windows:

- Pro, Enterprise, і Education версії Windows 10;

- Pro і Enterprise версії Windows 8 і 8.1;

- Ultimate і Enterprise версії Windows Vista і Windows 7;

- Windows Server 2008 або новішої версії.

1 из 1

Спосіб 4. З використанням програм (засобів захисту), які пропонують самі виробники флеш-накопичувачів. Такі програми пропонують чи не всі порядні виробники флешок. Як встановити пароль на флешку розглянемо на прикладі приграми RohosMiniDrive. Отже

  • Завантажте с сайта виробника і встановіть програму
  • Підключіть флешку
  • Запустіть програму, оберіть «Зашифрувати usb Диск»
  • Придумайте надійний пароль і введіть його
  • У розділі «параметри диска» вкажіть розмір розділу, який бажаєте захистити. Особливість програми така, що вона шифрує не всі данні, а створює спеціальний розділ.
  • Натисніть «створити диск».

Тепер данні не тільки зашифровані, а і скриті для перегляду. Отримати доступ до них можна через головне меню програми (Rohosmini.exe)

Збережіть собі корисну інструкцію та поділіться з колегами – можливо комусь вона стане у нагоді!

Коментарі до матеріалу