Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Світ позитива

Аполлон Позов

11.04.2016 85 0 0

Ласкаво просимо до нашого Клубу!

Дорогі колеги!

Ми відкриваємо у Uteka.ua новий розділ «Світ позитива» і пропонуємо вам стати авторами публікацій у ньому. Тема: проблема та її вирішення. Думки з даного приводу. Можна сказати простіше – позитивний і діяльний погляд на проблему.

Чому виникла така ідея? Насамперед тому, що мені, як і вам, хочеться бачити світ навколо позитивним. Хочеться разом із вами робити його таким.

Нагадаю, що криза 2008 року стала для всіх у нашій країні справжнім випробуванням. Показала, чого ми варті, як реагуємо на труднощі та як поводимося в кризовій ситуації. Це стосується відносин у родині, в економіці, у політиці. Ми побачили, як поводяться звичайні люди, керівники компаній і керівники нашої держави.

Сьогодні практично ні в кого не залишилося сумнівів у реальності та серйозності цієї кризи. Ми читаємо газети, шукаємо в Інтернеті або дивимося по телевізору новини. Зараз уже стало очевидно, що навколо нас формуються обставини, які нас не влаштовують. І усвідомлення того, що відбувається, сильно позначається на настрої людей і породжує масовий стрес.

Я можу продовжувати в тому ж дусі, наводячи приклади, негативну інформацію, нові факти та думки про сьогоднішню ситуацію.

Але навіщо це робити? Я хочу поговорити з вами про інше. І новий розділ ми відкриваємо не для того, щоб повідомляти вам, як усе трагічно у світі фінансів – ви бухгалтери і знаєте про це й без мене.

Розділ «Світ позитива» – це майданчик для спілкування, обміну думками, досвідом і почуттями позитивно налаштованих та успішних, близьких за духом і за функціональними обов'язками людей. Це місце для формування реальних цінностей і кращих ідей.

Використайте цей шанс! Відчуйте себе залученим у життя бухгалтерського співтовариства. Відмовтеся від пасивної позиції. Діліться своїми ідеями з нами. Якщо ви хочете отримувати реальну підтримку від ВБК, вам потрібно навчитися підтримувати інших.

Теми, які будуть висвітлюватися в розділі «Світ позитива»:

Сприйняття професії в суспільстві. Що можна зробити для того, щоб повернути довіру до бухгалтерії?

Життя. Як зробити так, щоб будь-який вплив на ваше життя був позитивним. Робота – це ще не все життя. Ми працюємо для того, щоб мати можливість добре жити.

Хочу стати бухгалтером! Новачкам: як стати прикладом для наслідування?

Наставництво, мотивація. Розповідайте, дорогі колеги, як нам прийняти виклик із боку економічного середовища. Як у цих складних умовах знайти мотивацію для свого професійного зростання і як мотивувати наших юних колег (які потай мріють потіснити нас із зайнятих позицій!).

На закінчення хочу зауважити, що здатність викладати свою позицію вголос або на папері – це навичка, яка дуже допомагає бухгалтеру в його професійній діяльності. Ви згодні зі мною? Думаю, так. Тому я й закликаю вас: діліться своїми позитивними думками з колегами!

Надсилайте свої статті і просто пропозиції community@uteka.ua.

Коментарі до матеріалу