Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мені подобається, то що в моїй професії є до чого прагнути

Інтерв'ю з Юлією Корнійчук - сучасним бухгалтером, який любить оптимізувати свою роботу та своє життя. У Юлії є свій рецепт, яким вона люб'язно поділилася з нами. І це не тільки програми та гаджети, а й особисте переконання, що все, що можна виміряти - можна і потрібно поліпшити!

1 из 1

1. Чим ви займаєтеся в своїй роботі?

Починалася моя кар'єра як бухгалтера з ведення ділянки "Каса" і "Реалізація товару", проведення первинної документації. Потім обов'язки розширювалися. Зараз я працюю єдиним бухгалтером на підприємстві, тому в мої обов'язки входить весь комплекс бухгалтерського і податкового обліку.
Вважаю, що мені дуже пощастило, що поступово я освоїла різні ділянки бухгалтерії.
Мені подобається те, що в моїй професії є до чого прагнути.
У мене в планах на 2017 рік приступити до отримання Міжнародного сертифіката бухгалтера САР.

2. Хто ви за професією?

Коли я задумалася, а чому саме така професія - бухгалтер, то відразу в пам'яті спливають яскраві епізоди з дитинства.

Моя бабуся брала іноді мене до себе на роботу. Вона працювала Головним бухгалтером в кооперативі. У бабусі на столі (як зараз пам'ятаю) були масивні рахунки і вона, частенько, розгортала величезні аркуші паперу, над якими наполегливо працювала олівцем і гумкою. Як потім я дізналася, це були "шахматки". І ще у бабусі були високі підбори і прекрасний манікюр червоного кольору.

Ось напевно тоді в моїй дитячій свідомості вималювався образ цієї прекрасної професії.
Тому коли в 2005 році я поступила на спеціальність "Бухоблік і аудит", я в черговий раз переконалася, що мені подобається ця професія :) ВНЗ я закінчила з відзнакою.
У 2012 році свою бухгалтерську освіту я доповнила фінансовою, закінчивши магістратуру В КНЕУ ім.Вадима Гетьмана за спеціальністю "Фінанси".
Бухгалтером працюю з 2009 року.
Після стількох років, для себе зробила висновок:

Досягти успіху можна в будь-якій справі, якщо ти любиш, то чим займаєшся!

1 из 1

3. Що повинна обов'язково знати і вміти людина, що працює в вашій сфері?

Для мене обов'язкова умова в будь-якій професії - це любов до того чим ти займаєшся. Що стосується бухгалтерії, то звичайно людина повинна любити працювати з цифрами, бути уважною до деталей, вміти аналітично мислити і швидко навчатися. Навик швидкого навчання важливий скрізь, але де, як не в нашій професії, з безліччю змін в законодавстві, необхідно швидко освоювати нове і вміти це застосовувати в роботі. Світ не стоїть на місці і для бухгалтерії з кожним днем ​​з'являються цікаві розробки, які покликані оптимізувати нашу працю. Я маю на увазі програми з обліку, он-лайн ресурси для навчання і моніторингу законодавчих змін.

4. У чому ваша сила (сильна сторона) і в чому слабкість (слабка сторона)?

Своєю сильною стороною я вважаю цікавість. Я завжди відкрита новому. Люблю оптимізувати свою роботу та своє життя. Так само дуже люблю спілкуватися з цікавими людьми. Вважаю, що оточення, в якому ти знаходишся, здатне дуже сильно вплинути на твоє життя. І оскільки кожен з нас має право формувати своє співтовариство, я приділяю цьому особливу увагу.

Тепер про слабкості)) іноді буваю занадто емоційна, і бували ситуації, коли від цього страждали мої стосунки. Але я працюю над собою в плані контролю емоцій, хоча зізнаюся, це не так просто)

1 из 1

5. Як виглядає ваше робоче місце? Які програми використовуєте на комп'ютері і на смартфоні?

Для мене на робочому місці важлива наявність простору і світла. Стандартне з програм, що використовую в роботі: 1С 8.2, СОНАТА.

З web-ресурсів які використовую для роботи: uteka.ua, кабінет платника податків, Дебет-Кредит.

Тепер свій "рецепт". Як вже згадувала раніше, я фанат усіляких гаджетів і додатків для оптимізації своєї роботи і життя в цілому. Багато чого перепробувала, це і Pomodoro техніка і медитації)) в результат знайшла на даний момент для себе розумний баланс. У моєму телефоні і на комп'ютері зі мною завжди такі додатки:

 1. Trello. Це дуже зручна система для роботи над проектами як особистими, так і в команді. Trello використовує парадигму для управління проектами, відому як канбан, метод, який спочатку популяризував Toyota в 1980-х. Я від нього в захваті :)
 2. Wunderlist. Він у мене для дрібних завдань, про які важливо згадати в конкретний момент. Дуже зручно.
 3. Google Calendar ним користуюся більше для наочності, він синхронізований у мене з Trello і Wunderlist.
 4. Всю іншу інформацію, більше довідкового характеру, зберігаю в Evernote.
 5. Електронні додатки, це звичайно добре, але улюблений щоденник це мій BOGUSHbook. Купити його було моєю мрією. Писати можу багато про його переваги, думаю навіть зробити пост про нього в соцмережах.
1 из 1

6. Що лежить у вашій сумці?

Моя сумка ... вона напевно трохи бухгалтерська. У неї обов'язково повинен міститися формат А4.

Набір обов'язкових речей в сумці в мене незмінний, навіть коли я не на роботі:

 1. BOGUSHbook. У ньому все, від новорічних замовлень Дідові Морозу моїх і донечки, до поточного розкладу на сьогодні. У прямому сенсі без нього я як "без рук".
 2. PocketBook - це електронна книжка, мій рятівник в черзі в банку, в дорозі ... в будь-якій ситуації де потрібно чекати.
 3. Таємна записна книжечка))
 4. Навушники. Коли я не читаю, я слухаю музику.
 5. Блиск для краси.
 6. Гаманець + телефон (він в кадр не потрапив). Все це завжди беру з собою!
1 из 1

7. Як ви організуєте свій час?

Що стосується безпосередньо щоденної роботи над собою, два додатки і один гаджет дуже мені в цьому допомагають.
1. Wikium.ru - тренажер для мозку. Мозок можна натренувати і істотно поліпшити свої когнітивні здібності. Вирішила перевірити це на собі. Займаюся на Wikium вже більше ніж півроку, щодня. Результат є! Дуже рекомендую всім!
2. Duolingo - англійська мова. Вивчення іноземної мови, це те що дається мені з великими труднощами, але я намагаюся, займаюся щодня.
3. jawbone - смарт-браслет. Це одна з моїх "хотілок". Люблю я рахувати не тільки цифри на роботі, але і скільки ходжу, сплю та інше))

Є у мене особисте переконання, що якщо показник можна виміряти, його можна і поліпшити.

8. Який у вас режим дня?

Режим дня чітко ділиться на будні і вихідні :)

Будні: підйом 6-6.15, обов'язково сніданок, дорога в садок, дорога на роботу. Робочий процес до 18 - 19. Бувають зустрічі. Дорога додому. Посиденьки з донечкою. Відбій. Ідеальний час відбою 22:30 стандарт 23:00))

Вихідні все інакше ... Поспати можна до 8, а далі заплановане дозвілля з донечкою і друзями. Один з вихідних днів обов'язково намагаюся проводити активно. Другий присвячується дому і побутовим справах.

1 из 1

9. Яке у вас хобі?

Може це і складно назвати хобі, але є у мене кілька занять, яким я з радістю присвячую свій вільний час.

 1. Це читання - я обожнюю читати. З усіх своїх електронних придбань, найвдалішою вважаю покупку електронної книги PocketBook. Де б я не була, цей пристрій завжди зі мною, забути його гірше, ніж забути зарядку від телефону)) Більшість книг, які я читаю, пов'язані з темою підвищення особистої ефективності, управління фінансами, роботою людського мозку.
 2. Облік особистих фінансів ... цим я займаюсь з 2009 року. Веду облік всіх (в прямому сенсі всіх :)) своїх витрат, доходів, а в останні пару років складаю щомісячні особисті фінансові плани. Коли я займаюся таким плануванням, перебуваю в стані "потоку". Найцікавіше, що помітила, особисті фінансові плани діють як здійснене пророцтво.
 3. Люблю розфарбовувати альбоми-антистрес, головне хороші олівці і ручки. Це заняття впливає на мене "чарівним" чином.
1 из 1

10. Яке місце у вашому житті займає спорт?

Спорт для мене - це зарядка зранку і піші прогулянки на вихідних. Є у мене дуже велике бажання займатися танцями - поки це в планах. Планую реалізувати найближчим часом.

Про походи до спортивної зали навіть і не думала ніколи. Для мене важливо щоб було відразу і для душі, і для тіла :)

11. Улюблені книги, серіали, фільми, блоги і сайти?

Улюблених книг багато. З останнього, що прочитала, дуже рекомендую дві:

 1. "Спотикаючись об щастя" автор: Деніел Гілберт - прекрасна книга, яка розповідає про те, що прогнози про власне щастя в майбутньому не збігаються з реальністю. Щастя потрібно створювати в сьогоденні! Книга справила на мене величезний ефект!
 2. "Правила грошей" Автори: Олександр Астремскій, Владислав Федосєєв. Мій екземпляр книги зараз читають мої друзі. Такого цікавого сюжету і корисності 2-в-1 я раніше не зустрічала. Читати обов'язково;)

Фільми виходить дивитися рідко, але є те, що запам'ятовується на довго. "Таємна історія Бенджаміна Баттона" фільм з глибоким змістом, в головній ролі Бред Пітт.

З пізнавальних сайтів виділю один - це Prometheus - Масові безкоштовні онлайн-курси prometheus.org.ua. Зараз проходжу на ньому курс-бестселер "Наука повсякденного мислення".

Враження від прочитаних книг, переглянутих фільмів і курсів роблять моє життя яскравішим!

Чого й вам бажаю :)

1 из 2

12. Яке ваше життєве кредо?

Життєве кредо...

Життя прекрасне, якщо знаєш як ... зробити його таким!

А якщо раптом хтось не знає, то завжди можна навчитися ;)

1 из 1

Коментарі до матеріалу