Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Насолоджуйтесь своєю професією!

Світ позитиву

16.01.2017 199 0 0

Інтерв'ю з Романом Спориш, головним бухгалтером Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області. Роман ніколи не здається, вірить в себе і вчиться на своїх помилках. Йому подобається добиватися поставлених цілей і перемагати. Адже не дарма кажуть, що кожна людина - коваль свого щастя.

1 из 1

Про вибір професії

Професія бухгалтера вимагає акуратності в роботі, терпіння, високої точності обчислень. А я ще з раннього дитинства любив все уважно перераховувати і аналізувати. Закінчивши математичний клас, у 2004 вступив до Запорізького національного технічного університету, на спеціальність «Фінанси», де і отримав базові знання в сфері аналітичного і синтетичного обліку.
З 2009 року працюю бухгалтером. Читаю та передплачую видання «Баланс-Бюджет».

Про роботу

Мені подобається добиватися поставлених цілей, перемагати! У нашому законодавстві постійно відбуваються зміни, і доводиться перебудовуватися, навчатися, підвищувати кваліфікацію. Часу на зупинку фактично немає, тому що терміни звітності ніхто не відміняв. В результаті вільного часу на відпочинок і хобі залишається все менше.

1 из 1

Про родину

Мої батьки - інженери. Працювали разом на заводі, там і познайомилися. Батьки виховували мене строго - і свого добилися: вони виховали в мені дисципліну. Зараз ця якість дуже допомагає мені в роботі. Хочу сказати батькам спасибі за старанність і наполегливість, проявлені в період становлення моєї особистості.

У жінках ціную щирість і жіночність. Поважаю за здатність підтримати в складних ситуаціях. Не люблю легковажності ...
У нас молода родина. З дружиною ми познайомилися в 2011 році, а через рік одружилися. У 2016 році у нас народилася донька, зараз готуємося до перших кроків!

Про друзів

Друзі по життю зі мною, і я ціную це. Є друзі на роботі, є друзі ще зі школи, з університета. Залишилися друзі за кордоном.
Часу побачитися з усіма нині бракує, тому ми дуже раді, коли у нас виходить зібратися разом.

Про захоплення

У теплу пору року люблю зайнятися риболовлею. Це єднання з природою, величезна кількість адреналіну і позитивних емоцій!
Також займаюся волейболом. У 2016 році на змаганнях області серед держслужбовців наша команда зайняла 1-е місце.
Захоплююся вивченням мов. У наш час знанням одного англійського вже нікого не здивуєш!

1 из 1

Моє кредо

Життя навчило мене ніколи не здаватися, вірити в себе і вчитися на своїх помилках. Я вірю в стару істину, що кожна людина - коваль свого щастя.

Побажання колегам в різних регіонах України

Від щирого серця бажаю кожному бухгалтеру в 2017 році бути першокласним фахівцем у своїй справі. Вмійте відмінно справлятися з будь-якими завданнями і насолоджуйтеся своєю професією. Вмійте не тільки заробляти, але і витрачати! Бажаю всім залишатися зразком точності, еталоном терпіння і уважності!

За матеріалами "Мій милий бухгалтер", січень 2017.

Коментарі до матеріалу