Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

«Покладатися тільки на себе» - інтерв’ю з Маргаритою Вітченко

Світ позитиву

22.12.2016 139 0 0

«Головне – любіть своїх рідних і турбуйтеся про них. А все інше – то тільки робота, яка повинна залишатися на роботі.» - інтерв’ю з Маргаритою  Вітченко, директором ПСП «Солоницьке», с. Солониця  Полтавської області. Про роботу, вибір профессії та традиційно побажання всім бухгалтерам України!

1 из 1

Про вибір професії

Я закінчила Кременчуцький політехнічний університет  ім. М. Остроградського в 2009 році.
У 2012 році почала працювати  директором ПСП «Солоницьке». А на початку 2014 року довелося виконувати  й обов’язки головного бухгалтера підприємства – раптово виникла така необхідність. Професію обрав мені тато. І зараз я розумію, що вибір зроблено правильно, тому що знання з бухгалтерського обліку допомагають мені успішно працювати і в інших сферах діяльності. Мої помічники та порадники –  видання «Бібліотека Баланс», «БАЛАНС-АГРО», «БАЛАНС» – особливо спецвипуски «Просто про облік».

Що не подобається у професії?

  • По-перше, недосконале податкове законодавство, постійні зміни в законах, що дуже заважає працювати.
  • По-друге, велике навантаження на бухгалтера – надавати відповіді  різним державним службам.

Про родину

Я з родини колгоспників: тато – агроном, мама – економіст. Мої батьки  першими в нашому селі вийшли з  колгоспу і тому були «білими воронами» на той час. Тато дуже тяжко працював на своїй землі, заснував одним із перших фермерське господарство, де я зараз і працюю. Нам із сестричкою Вітою з дитинства прививали доброту до людей. Дивлячись на вчинки тата, я бачила, що він ніколи не відмовляє людям, які просять в нього допомоги. Учили бути чесною, гідною людиною. Батькам своїм хочу подякувати за те, що дали мені життя, любов, турботу. Мамо й тато, низький ВАМ уклін!!! Я вас дуже люблю.

Зі своїм майбутнім чоловіком Владиславом я познайомилася ще в шкільні рокі, на дискотеці. Ми навчалися у різних школах, відстань між нашими селами – три кілометри, але учні двох шкіл ходили один до одного в гості. Зараз маємо двох діток: донечку Кіру,  їй 8 років, та синочка Кирила, йому 7 років. Мій чоловік за професією інженер, працює як приватний підприємець.

1 из 1

Про захоплення

Вільний час я проводжу зазвичай з дітьми.
Друзі часто приїздять до нас у гості: оскільки вони проживають у місті – люблять відпочивати в селі. У вільний час  після роботи полюбляю останнім часом в’язати: так відпочиває моя нервова система. Також дуже люблю ходити в кіно, проживати історію героїв, поринати в їх емоції.

1 из 1

Моє кредо

Головний урок, який я отримала від життя: покладатися тільки на себе.

Мої побажання бухгалтерам усіх регіонів України

Головне – любіть своїх рідних і турбуйтеся про них. А все інше – то тільки робота, яка повинна залишатися на роботі.

Усіх вітаю з Новим роком, бажаю мира та щастя. Будьмо!

1 из 1

Інтерв'ю з "Мой милый бухгалтер", грудень 2016.

Коментарі до матеріалу