Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Правила грошей від Світлани Позової: гроші приходять під бажання

11.04.2019 119 0 1

Ви не повірите, але люди часто самі відмовляються від грошей, і відбувається це тому, що вони не вірять у свої бажання або не дивляться на них. І я це бачу у своєму оточенні. 
Для того щоб не відмовлятися від грошей, я використовую для себе важливий інструмент, про який хотіла б розповісти. 

Але спочатку розповім одну історію.
У мене призначена зустріч із новим співробітником, який прийшов до компанії на топову позицію. Моє завдання – допомогти йому розібратися з усіма нашими правилами, прояснити те, що від нього хочуть та як цього досягти.
У цьому циклі я також завжди торкаюся теми, яким потрібно бути, щоб робити те, що приведе до результату. От він заходить до мого кабінету, і я вже відчуваю якусь напругу, прямо начебто він приготувався до того, що його зараз почнуть страчувати. Скромно сідає на стілець біля стола, як учень, який чекає від учителя якогось покарання. 
Я навіть мимоволі сама відчула себе на якусь мить у ролі вчителя, який зараз змахне указкою й крикне: «Сидіти! Тихо!». 
Потроху починаю розряджати обстановку, розповідаю, що ми зараз будемо робити, чому це важливо для нього як для майбутнього керівника. Трохи напруга спадає. З'являється інтерес. Завжди ж цікаво, коли щось заплутане починає прояснюватися та робитися зрозумілим. Особливо якщо це посадова інструкція, яку зазвичай видають у перший день роботи (це ще добре, коли видають) і потім вона лягає в тумбочку робочого стола і в день звільнення здається до відділу персоналу.
І от ми доходимо до наступного пункту, який я обов'язково роблю на цій зустрічі, – потрібно назвати 20 причин, чому ти хочеш працювати та отримувати результат на своєму посту, а також написати 40 своїх будь-яких бажань. 
Перше – робить зрозумілим для цієї людини те, заради чого вона буде щодня з ранку до вечора змушувати себе приходити на роботу, а друге те, що буде її надихати та наповнювати її життя чимось особистим і на що цікаво буде витратити зароблені гроші. 
Якщо з першим списком ми більш-менш із ним справляємося, то другий починає викликати в мого співрозмовника мимовільні стискання, і я прямо бачу, як на моїх очах ця людина намагається стати маленькою, непомітною. Її погляд у підлогу, згорблена спина, опущені руки, прямо занепад сил. Буквально декілька хвилин тому переді мною сиділа людина, яка жваво цікавиться нашою бесідою, і раптом таке перевтілення. 
Я починаю трохи приводити його до пам’яті, наводити приклади бажань, розповідати про свої, про те, як у моєму житті були різні випадки того, як мої незбутні бажання втілювалися в життя, що це не страшно та не боляче. Дивлюся, життя до нього повертається, і він уже спроможний говорити про свої бажання, але поки що не писати. А далі я розумію, що бажання, які він вимовляє, – це щось шаблонове, а не своє, не те, при якому горять очі й дуже хочеться про це розповісти. Мені дуже захотілося, щоб учені винайшли такий аерозоль, який зможе повністю вивести з людини всі нав'язані їй цінності та зробити її самою собою! 
Хоч і не написав він усі 40 бажань у ту зустріч, але закінчили ми її на позитиві. Іскорки щастя в очах, розправлені плечі я все-таки побачила. Як же я була рада, коли через тиждень він підійшов до мене й подякував за цю зустріч. «Ви не повірите, але одне з бажань, яке я тоді написав, уже збулося».

Як ви думаєте, чи буде в людини бажання більше отримати результату та за це мати більше грошей, якщо вона боїться навіть подумати про те, чого їй хочеться?
Якщо гроші потрібні тільки на їжу та житло, то саме в такому розмірі вона й отримуватиме їх. Якщо гроші потрібні на «чорний» день, він обов'язково настане і гроші знайдуться. Під що гроші відкладаємо, те й отримуємо. Але якщо є бажання, які приносять радість і задоволення, то саме це надихає отримувати більше грошей і витрачати їх саме на це. Адже це те, що ти хотів.
Тому відкладайте гроші на те, чого хочете, а не на те, чого боїтеся. Радість і задоволення приносять нам не тільки подорожі або наші хобі. Радість і задоволення – це й улюблена робота, це й навчання чогось нового, це й нові проекти, це й новий будинок, новий автомобіль, новий велосипед і т. д. Під усе це потрібні гроші, потрібна енергія, потрібне в першу чергу бажання захотіти цього.
Ключ до нашого натхнення, до нашої енергії – наші мрії та бажання. Знайдіть комфортне місце для себе, відключіть телефон і напишіть усе, про що ви мрієте. 

Якщо це нелегко зробити, тоді напишіть по 20 відповідей на ці запитання:
•    Що я хочу зробити?
•    Що я хочу спробувати?
•    Чого я хочу навчитися?
•    Які мої матеріальні бажання?
•    Що я хочу змінити? 
Хай на перший погляд це будуть нездійсненні, нереальні бажання. Але вони ваші, а не чиїсь. І ніхто вам не забороняє написати їх. 
І тоді уявіть, з яким задоволенням ви будете відкладати, а потім витрачати гроші на ваші мрії та бажання.
Це ж справжня радість!
А коли такого списку немає, гроші точно ніколи не прийдуть на ваші бажання. Вони будуть, але тільки на щось інше. 

Складаючи такий список для себе, я перебуваю у великому інтересі до життя і це змушує мене щоранку знаходити багато можливостей для виконання своїх бажань!
Зробіть це, не пошкодуєте! 

1 из 1

Коментарі до матеріалу