Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Правила грошей від Світлани Позової: як притягати гроші

11.04.2019 152 0 3

А ви знаєте, що кожний із нас може притягнути всі гроші світу? Не вірите? Можу поспорити.
Мій семирічний онук точно притягує до себе гроші вже як мінімум мої, мого чоловіка, своїх батьків і ще родичів, які його оточують. 
А що ви скажете про Марка Цукерберга, засновника Фейсбука, який привернув увагу майже двох мільярдів людей? Португальський футболіст Криштіану Роналдо не скаржиться на відсутність уваги своїх уболівальників в Інстаграмі, яких у нього 159 мільйонів. Чим ми гірші від Цукерберга або Роналдо?
Цукербергу 33 роки, і його статки оцінюються в 71 млрд дол. США. Роналдо – 30 років, його статки 210 млн євро. Що зробили вони, щоб привернути увагу такої великої кількості людей й отримати за це їх гроші? 
Я думаю, багато пояснювати не потрібно. 2 млрд людей у світі вже не уявляють свій день без Фейсбука, 159 мільйонів уболівальників по всьому світу відчувають неймовірні емоції, насолоджуючись грою свого кумира. І всі вони готові віддати їм за це свої гроші та увагу.
У цьому світі гроші – це папірці, якісь умовні цифри на картках. І до речі, більшість із нас, у тому числі й наші діти, це так і сприймають. Одного разу, коли моєму онукові було 5 років, він хотів купити собі іграшку й попросив грошей. Я йому кажу, що в мене грошей немає. Він мені говорить – бабусю, я знаю, що в тебе в гаманці є гроші. Я беру гаманець, звідти швидко забираю всі гроші й говорю – на, перевір. Він говорить, так у тебе ж картка в гаманці є. Так це ж не гроші, говорю я. Бабусю, я ж бачив, ти два дні тому підходила до банкомата, він тобі гроші дав, давай просто підійдемо до банкомата. Він реально думає, що гроші з банкомата з'являються, і для цього потрібна тільки картка.

1 из 1

Є дві теми у світі, які зводять людей з розуму, – це секс і гроші. На ці теми не прийнято відкрито говорити в суспільстві. Це непристойно – говорили нам у школі й наші батьки. На жаль, ми не здобули й не здобуваємо хорошу освіту в цих сферах. Я от точно не пам'ятаю, щоб нас у школі навчали цього. Практично всі ми повинні були якимось чином угадати – що правильно, а що неправильно. 
Сьогодні тема сексу широко представлена й розкрита з усіх боків в Інтернеті та у глянсових журналах. І якби я розпочала розмову про це із сьогоднішніми підлітками, вони б мені точно сказали : «О боже, так ми про це все вже знаємо»! 
А що ми знаємо про гроші? Чому одні можуть притягнути гроші, а інші ні?
На щастя або на жаль, але гроші приходять до нас тільки в обмін на щось. Щоб мати гроші, щось потрібно робити для інших, щоб привернути їх увагу. Якщо це буде цінним для людей, тоді вони будуть не тільки увагу віддавати, вони будуть оберігати й бажати, щоб це якомога довше збереглося та не зникло. Це ж є дуже цінним для них.
Виходить, що якщо людина хоче мати гроші людства, то вона повинна і думати про вигоду для цього людства. Усе дуже просто. Тому кожний із нас може це зробити. Легко сказати, а як це зробити? – запитаєте ви.
Я точно можу сказати, що кожна людина, знаючи це визначення грошей, може просто взяти і те, що в неї добре виходить, видати в суспільство. Безплатно або платно, просто почати віддавати. Давати саме те, що допоможе іншим. Не з метою продати, а щоб інший узяв й отримав користь для себе.

Хочу показати вам на прикладі бухгалтерів, яких я особисто знаю, як можна привернути багато уваги та збільшити свою «вартість на ринку». Бухгалтери, учасники нашого щорічного конкурсу «Кращий бухгалтер України», змінюють своє життя кардинально після конкурсу. Кар'єра їх іде вгору (багато хто з них уже головні бухгалтери холдингів, фінансові директори, власники свого консалтингового бізнесу), і вартість їх праці підвищується в рази. Крім того, вони стають активними учасниками професійного бухгалтерського співтовариства – виступають спікерами на форумах (а це теж привертання уваги), конгресах, практичних конференціях, очолюють громадські ради при міністерствах і відомствах, вносять свої пропозиції щодо розвитку професії, беруть участь у європейських та світових конгресах бухгалтерів і стежать за світовими тенденціями розвитку професії.
Спробуйте подумати в цьому напрямку. І ви побачите, що в кожного з вас є безліч корисних знань/навичок, які вам до того ж використовувати дуже цікаво. Почніть поступово привертати до себе увагу чимось корисним для інших – через статті, відео, виступи або просто через спілкування в соцмережах. 
Я, до речі, зараз в Інстаграмі проходжу онлайн-курс із фейсбілдінгу (це гімнастика для обличчя) від однієї дівчини. Їй 40 років і вона б’юті-коуч, автор унікальної методики системи омолодження. Знаєте, скільки в неї підписників – 591 тисяча з усього світу!

Скільки уваги привертається, стільки й буде грошей. І якщо є якісь працюючі рішення спочатку для маленької групи людей, можливо, це спрацює по всьому світу, проблеми ж у всіх загальні. І раптом – раз, і ти стаєш одним із лідерів у цій галузі, саме на цю тему. І звичайно, потрібно ще подбати про те, щоб люди могли легко знайти вас і звертатися до вас.

Тепер ви знаєте, що людина не може мати гроші – це просто папір. Але вона може мати увагу людей. Щоб вона мала увагу й задоволення від цієї уваги, вона повинна щось віддавати. А для цього вона повинна думати, що було б цінним для інших. А гроші? Вони прийдуть як плата за цінність.
Не вірите? Почніть привертати до себе увагу, і ви побачите, як ваше життя почне змінюватися!

 

Коментарі до матеріалу