Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Правила грошей від Світлани Позової: не економити, а заробляти

11.04.2019 214 0 3

Не економити, а заробляти! Одне з моїх головних правил відносно грошей.
У моєму житті було багато ситуацій, коли я спостерігала таку картину – доля дає людині можливість отримати те, про що вона мріє, і в неї є для цього всі ресурси, але людина сама себе зупиняє, тому що: 
1) боїться розстатися з ресурсами; 
2) уважає себе не вартою мати це.

Зараз вам розповім про такий випадок. 80-ті роки в нашій країні були роками тотального дефіциту. Не тільки за продуктами, але й за хорошими речами потрібно було стояти в черзі. І ось  одного дня я проходжу біля ЦУМу, і на вулицю з магазину починають виносити товар – дуже гарні імпортні плащі. Модель плаща була саме такою, про яку я мріяла. Народу поки що мало, і в мене є унікальна можливість купити його без черги та здійснити свою мрію. Зауважу, що гроші в мене із собою були. І що ж я в цей момент починаю робити? У моїй голові пронеслися всі картинки того, якщо я зараз витрачу гроші на цей плащ, я залишуся без них, а якщо я залишуся без грошей, то буду бідною, а бідною бути не хочеться. 
І я роблю висновок – я не варта цього плаща, тому що я буду бідна. І йду додому.
Удома я, звичайно, розповіла чоловікові про те, що в ЦУМі продавали дуже гарні плащі, але я поскупилася й не купила. Я думала, що він зараз мене похвалить за це й скаже, яка ти молодець, заощадила наш бюджет. Але у відповідь чую зовсім інше:
- Чому ти відмовилася від такої можливості й не здійснила свою мрію?
- Але як же, – говорю я, – ми ж залишилися б без грошей!
- Нічого страшного, – чую від нього, – у мене була б гарна можливість знайти підробіток і заробити ці гроші.
Я запам'ятала цю розмову на все життя. Спасибі моєму мудрому чоловікові за це. І зрозуміла для себе таке. Ми боїмося витратити гроші, тому що боїмося, що їх не заробимо. Приймаємо для себе рішення – я їх не зароблю. А якщо є таке рішення, воно обов'язково буде виконане. Гроші для нас – це гарант упевненості в майбутньому. Страх втратити їх – це страх не впоратися із труднощами. 
А ще ось так жінка може дуже легко відбити бажання у свого чоловіка завоювати півсвіту для неї. Адже ми боїмося витратити гроші, оскільки боїмося, що їх не заробимо.
І відтоді, як тільки я відчуваю, що починаю боятися, що не зароблю гроші, мені потрібно їх терміново витратити. І витратити, звичайно ж, на щось корисне, цінне та важливе для мене, а не просто їх викинути на будь-що. Гроші вони такі, якщо ти їх викидаєш на будь-що, вони починають ображатися і, звичайно, ідуть.

А ще для мене дуже важлива свобода вибору. Мені важливо дозволити собі купити все, що я хочу. Як тільки я собі це дозволяю, тоді в мене з'являється свобода вибору – купувати чи не купувати.
Коли я не даю собі таку свободу вибору, то, звичайно, з'являється безліч виправдань – ЧОМУ Я НЕ МОЖУ КУПИТИ ЦЕ!

Якщо у вас є зараз схожа ситуація, просто застосуйте це правило. Точно знаю, що ваше ставлення до себе відразу зміниться. Сила та енергія зросте в кілька разів. Спробуйте!

1 из 1

Коментарі до матеріалу