Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Світлана Семакова: «... треба заробляти гроші на життя тим, що вмієш робити найкраще»


Вашій увазі пропонуємо інтерв'ю зі Світланою Семаковою, директором підприємства, консультантом з податків і зборів, а також передплатником видань «Баланс», «Бібліотека-Баланс».


1 из 3

Про роботу

Перш ніж займатися бухгалтерією, я отримала дві спеціальності, які стали базою для моєї подальшої кар'єри: «технік-математик-програміст» (Дніпропетровський технікум автоматики та телемеханіки) і «математик, викладач математики» (Запорізький держуніверситет). Потім я навчалась у Бердянському інституті підприємництва за спеціальністю «бухоблік та аудит» та в Національній академії державного управління при президентові України (курс державного управління). Працювала економістом фінвідділу в банку. На мою думку, економіст – це математик плюс психолог. Саме тоді мені запропонували стати бухгалтером-програмістом. Потім була робота в податковій службі. Зараз я директор ПП «Самір» (діяльність у сфері бухобліку та оподаткування), а також консультант із податків і зборів ТОВ з ІІ «Яран-Дніпро» (неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування) та ТОВ «Юткомплекс» (оптова торгівля РТВ). Член Спілки податкових консультантів України. Передплатник видань «Баланс» та «Бібліотека «Баланс»».

Я люблю свою роботу. Правда, коли емоційно втомлююся, думаю про те, щоб «піти на пенсію й почати в'язати светри».  Самі розумієте, що набридає постійно читати Податковий кодекс,  запам'ятовувати який немає сенсу, якщо не треба складати іспити: адже правила гри змінюються протягом бюджетного року мінімум тричі. Але вже виробилася звичка трудитися! Та й узагалі, треба заробляти гроші на життя тим, що вмієш робити краще за все. Напевне, зі всього, що я можу та вмію, краще за все в мене виходить зводити Баланс та й будь-яку іншу звітність до нульових розбіжностей.

Про сім'ю

Мої батьки – пенсіонери, проживають на Чернігівщині - на Поліссі, в селі Алтинівка недалеко від Конотопа. Батько у свої 75 років ще працює в лісі. Господарство – корова, кози, качки, кури, індики, город, малинник. Справляються з мамою самі. Виховували нас працею та особистим прикладом. Нас у батьків - четверо дітей, і всі ми з університетською освітою. Говорять, що розумні та красиві діти народжуються в любові, - підтверджую: так і є!  Мій батько – десята дитина в сім'ї, у мами – дві сестри і брат. У моїх батьків одинадцять онуків!!! І ось ямка на підборідді у всіх нас – чотирьох дітей та одинадцяти внуків, і ця ямка - від діда. Про сім'ю можу говорити годинами. Мені є за що сказати спасибі своїм батькам. Хочу звернутися прямо до них: «Мамо й Тату, дякую вам! За ваше кохання один до одного, за вашу любов до нас, за  те, що в мене є брат та дві сестри, що я багата на родичів, за трудове виховання, за волю. Многії вам літа!» 

Про особисте

У чоловікові більше за все ціную порядність. Зі своїм чоловіком я познайомилась в «Афінах», було таке кафе у нас у парку Глоби у 2003 році. Такий молодий і зухвалий Скорпіон. Я – на той момент начальник відділу обліку та звітності ДПА у Дніпропетровській області – у свої 34 роки навіть уявити не могла, що мною можна так керувати. Наш син народився в день святого Валентина, і назвали ми його Валентином.

Про синів

У мене два сини: старшому 29 років, молодшому - 10. Старший – брюнет, молодший – блондин. Такі різні, але такі кохані! Коли народився Ігорьок, я була студенткою. Навчання, потім 12-годинний робочий день без лікарняних і відгулів - яке там виховання! Швидше за все, діти нас виховують, а не ми їх. Упевнена, що завдання батьків – не нашкодити, дозволити розвинутися, захистити від несприятливих дій соціуму, навчити особистим прикладом і вчасно дозволити «випасти із гнізда». Ігор  – дипломований психолог, але за таблицею Маслоу цікавлять його лише гроші, тому наш психолог нині - підприємець в IT-сфері. З Валентинчиком я пішла в декрет, а вийшла з нього  в незалежну профдіяльність. Цього року молодший закінчує 4-й клас.

Про захоплення

Захоплень багато. Я нумеролог, консультант із краси компанії «Мері Кей». Вивчаю тарологію.  Ще одна із сфер моєї діяльності – добродійність. Мені повезло, що мій чоловік повністю мене підтримує в цьому питанні. Наприклад, ми допомагаємо висхідній зірці вокалу Ганні Івановій. На Міжнародному фестивалі «Ти – Зірка», який відбувся минулого року в Дніпропетровську, вона посіла друге місце у своїй віковій категорії . Є в мене і подруги, і час на спілкування теж знаходимо: походи в сауну зі всілякими спа-приколами, на чашку кави. З чоловіком ходимо в театри. Відвідую уроки вокалу, риторики...  А ще я член жіночого клубу «Прімавєра».

Побажання колегам в різних регіонах України 

«Бажаю щастя, краси, добра, натхнення та щедрого директора, який за все це заплатить!»

Коментарі до матеріалу