Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Творчі захоплення бухгалтера

Світ позитиву

24.01.2018 391 0 0

Ми багато спілкуємося з бухгалтерами і звернули увагу, що практично всі бухгалтери дуже талановиті і мають творчі хоббі. Зокрема пишуть картини, вишивають або роблять прикраси хенд-мейд. 

Картини, які зображені на цих світлинах - це роботи віце президента Всеукраїнського бухгалтерського клубу Світлани Позової та шеф редактора видань "Баланс" Ольги Целуйко. Вони не професійні художники, але якщо вкласти душу в те, що робиш, обов'язково народиться шедевр!
Додавайте в коментарях, які у вас захоплення, надсилайте нам фото своїх робіт і ми обов'язково їх опублікуємо! Надихайтеся роботами колег і надихайте друзів на творчість. Адже в нас спільного набагато більше, ніж тільки бухгалтерія!

1 из 1

Копія картини клематис Едуарда Мане у виконанні Ольги Борисівни.

1 из 1

Світлана Позова: "Як впливає творчість на настрій? Для мене це хвилини, коли я відволікаюся від усього і повністю занурююся в процес. Це свого роду перезавантаження і рестарт для чогось нового. Ну і звичайно щастя і радість від продукту, зробленого своїми руками . Це мої перші картини. Я раніше ніколи не малювала і теж не вірила в те, що за кілька годин можна таку красу створити."

1 из 1

Коментарі до матеріалу