Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уроки щастя: як виростити дитину не слухняною, а щасливою

Світ позитиву

15.09.2017 270 0 1

Друзі, вітаємо вас!

Відкриваємо ЩастяКлуб – клуб для своїх.

Мета наших зустрічей – отримати ідеї і знайти рішення всіх тих проблем, які сьогодні хвилюють більшість з нас. Відносно особистісного розвитку, здоров'я, харчування, розвитку і виховання дітей, взаємовідносин.

Хто ми?

Світлана Позова – засновник і партнер групи компаній «Баланс», автор книги «Бухгалтер якому довіряють», продюсер гри «Правила грошей», автор ідеї однойменного роману, покладеного в основу гри, дружина, мама двох дітей і бабуся.

Аліна Хаблова – особистий помічник Світлани Позової, директор проекту «Правила грошей», мама.

Навіщо ми це робимо?

У нашому оточенні є багато друзів, у яких є досвід і знання, і вони готові ділитися ефективними інструментами для того, щоб кожен з нас ставав більш здатним, міг впливати і змінювати своє оточення на краще і від цього був більш щасливим. І ми готові організовувати такі зустрічі.

Формат

Ми проводимо клуб 1 раз на місяць. Кожна зустріч буде присвячена якійсь конкретній темі. На кожній зустрічі ви можете залишити пропозиції для нових тем і зустрічей. Ми завжди відкриті до спілкування.

Тема 1-й зустрічі: Уроки щастя: як виростити дитину не слухняним, а щасливим.

Експерт: Михайленко Алла

1 из 1

Мама 2-х дітей, педагог з досвідом роботи в системі освіти більше 25 років, в роботі з дітьми та батьками вже більше 35 років. За останні 3 роки провела семінари, лекції та майстер-класи з питань освіти і виховання дітей, які відвідали понад 5 000 осіб.

Засновник центру з питань освіти Family Club. Це сімейний проект. Ідея її дітей, яку вона підтримала і реалізувала. За два роки роботи центру Family Club вони розширилися і збільшилися вдвічі за кількістю персоналу і надання послуг.

Засновник дитячого табору Family Club, за два роки в якому всебічний розвиток особистості пройшли більше 180 дітей віком від 4 до 15 років.

Про що поговоримо на зустрічі:

  • Які основні функції батьків.
  • Як розпізнати мета своєї дитини і допомогти в її досягненні.
  • Які необхідні навички в XXI столітті і як їх сформувати у своєї дитини.
  • Як досягати згоди в спілкуванні.

Послання від експерта молодим і не дуже молодим батькам: «Дорогі, до своїх 50-ти років я зробила все або майже всі помилки у вихованні дітей у своєму житті. У мене є чим поділитися і є що вам дати, щоб у вас їх було менше або не було взагалі. Діти – це майбутня цивілізація. Зробіть свій внесок в майбутнє вже сьогодні!»

Дата: 29 вересня 2017 р.

Місце: BeautyHub
вул. Велика Васильківська 132

Час: 18.00–21.30.

Вартість участі: 200 грн.

Реєстрація обов’язкова

Є питання? Телефонуйте +380 67 6119450

1 из 1

Коментарі до матеріалу