Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

«У житті головне - це саме життя», інтерв'ю з Надією Охрімчук

Світ позитиву

27.02.2018 539 0 3

1 из 1

Надія Охрімчук - головний бухгалтер Харківської державної академії фізичної культури, г. Харьков. Переможець конкурсу "Кращий бухгалтер України - 2017" в номінації «Гордість професії». В інтерв'ю Надія поділилася з нами враженнями про конкурс, розповіла про свою роботу, захоплення і традиційно залишила побажання своїм колегам-бухгалтерам з усієї України!

Про конкурс
Враження від конкурсу «Кращий бухгалтер України - 2017» - незабутні! Мені було дуже цікаво, які ж будуть завдання, питання, наскільки успішно я зможу їх пройти. Хотілося перевірити свої знання, виявити прогалини, щоб в подальшому їх заповнити. Після першого етапу я дуже зраділа, що набрала достатню кількість балів для проходження в наступний етап. Природно, було хвилювання з приводу нових завдань, чи впораюся. Саме тому і перший, і другий етап я проходила однією з перших, в той же самий день, як тільки відкривався доступ до завдань. Особливо цікаво було працювати над творчим завданням, аналізувати ситуацію. Весь конкурс були хвилювання, емоції, кожен ранок починався з переглядів рейтингу. Мені конкурс показав дуже багато. Наприклад, згуртованість нашого колективу! Я навіть і не очікувала, що у мене буде така колосальна підтримка! Я дуже вдячна ректору нашої академії Олександру Юрійовичу Ажиппо за підтримку і всю ту допомогу, яка була мені надана. І я пишаюся тим, що стала переможцем конкурсу саме в номінації «Гордість професії»!

Про вибір професії
Вибір професії дався не так вже й легко. Мені подобалися не тільки точні науки, а й хімія. Тому надходила я одночасно в два вищі навчальні заклади: в Харківський політехнічний інститут - вчитися на хіміка і в Харківський інститут фінансів - на фінансиста. За балами пройшла на бюджетну форму навчання в обидва вузи. Але все-таки обрала фінанси. Навчання завжди доставляло мені задоволення, що дозволило отримати диплом з відзнакою.

Про роботу
Свою професійну діяльність я почала в податковій інспекції, після цього працювала економістом. Потім мене запросили на посаду заступника головного бухгалтера в Харківську державну академію фізичної культури, де я і працюю по сьогоднішній день, але вже на посаді головного бухгалтера. Продовжую вчитися. Отримала диплом з Міжнародної фінансової звітності IPFM і сертифікат про успішне навчання за програмою DipIFR ACCA. У роботі мені допомагає видання «БАЛАНС-БЮДЖЕТ».

Про колектив
Робота мені дуже подобається! І мені пощастило працювати в такому колективі, що приходиш на службу з задоволенням. У нас дуже хороший колектив, це дійсно команда однодумців. Завжди разом відзначаємо свята, любимо спільні походи в боулінг, кінотеатр, туристичні поїздки.

1 из 1

Про сім'ю
Я поки ще не заміжня. Тому можу собі дозволити іноді полінуватися і, наприклад, втекти ввечері в кіно! У мене чудова сім'я: батьки, сестра. Вони - мій головний життєвий пріоритет. І я щаслива, що вони мене завжди підтримують і такі ж легкі на підйом, як і я. Тому ми часто разом проводимо час і їздимо відпочивати. З дитинства мене привчали до самостійності. Коли народилася молодша сестра, я завжди її оберігала. Я хочу сказати спасибі своїм батькам за все, що вони для мене зробили. Саме вони прищепили мені багато хороших рис характеру. Саме вони зробили мене такою, яка я є. Я кажу їм «Дякую» за моє щасливе дитинство, за ті радісні хвилини. Адже ніхто інший не розділить всі мої радощі й негаразди, перемоги і поразки. Батьки найдорожче, що є у мене!

Про чоловіків
Звичайно ж, для мене еталоном справжнього чоловіка є мій батько. Він - глава сім'ї. Поруч з ним ми з мамою і сестрою відчуваємо себе як за кам'яною стіною! Терпіти не можу чоловіків, які не вміють тримати слово і не здатні нести відповідальність. Вони мені нагадують шкодливого кота моєї сестри 

Про захоплення і дозвілля
Мені дуже подобається подорожувати. А останнім часом особливо захоплююся автомобілями. Екстремальне водіння - так визначають мій стиль їзди близькі і друзі. Люблю зустрічатися з подругами. Часу на спілкування мало, але ми з лишком компенсуємо це насиченістю зустрічей!

Про життя
У житті головне - це саме життя. І саме від нас залежить, яким воно буде. Особисто я починаю кожен день з посмішки. Це дає можливість на будь-яку складність подивитися з іншого боку, з гумором, і легко знаходити вихід із ситуації. А гарний настрій головного бухгалтера - запорука гарного настрою всього колективу. Особливо напередодні авансу і зарплати...

Побажання колегам в різних регіонах України
Дуже важливо за своє життя накопичити побільше позитивних емоцій і спогадів, і в професійному плані також. Я щиро бажаю вам, дорогі колеги, щоб у вашому житті таких емоцій і спогадів було якомога більше!

1 из 1

Коментарі до матеріалу