Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Життя в Балансі. Інтерв'ю з Оленою Ждановою

Світ позитиву

04.08.2017 93 0 1

Мене звати Олена Іванівна - спеціаліст з передплати в Полтавській області.

Мій робочий день розпочинається рано.

Зазвичай до початку робочого дня (так вже протягом п’яти років ) ми зранку дзвонимо одна до одної з Інною Володимирівною Фещенко (менеджер з питань регіонального розвитку в Полтавській області), обговорюємо плани на день та важливі питання.

Потім, кожного дня я обов’язково вітаю іменинників з Днем народження, як своїх шановних передплатників, так і потенційних (у мене заведений блокнот, який знаходиться на моєму столі, в ньому я записую дати народження).

Це дуже гарний початок робочого дня для бухгалтера – це почати його з позитиву, після спілкування настрій гарний, хочеться й надалі нести цей позитив протягом дня. І як показала моя практика, - багато моїх потенційних клієнтів завдяки привітання з Днем народження стали моїми передплатниками.

1 из 1

Я планую роботу…

Свою роботу на наступний день планую сьогодні в кінці робочого дня. Записую в журналі, що потрібно зробити. Звичайно протягом  робочого дня бувають незаплановані вхідні дзвінки, але все ж таки стараюсь все заплановане виконати.

План на рік – щоб всі передплатники були тільки річними та знаходити нових. Крім того, Інна Володимирівна ставить мені задачі, які я виконую в указаний термін.

До своєї професії я прийшла зовсім випадково. Я 27-м років пропрацювала у Полтавській дирекції УДППЗ Укрпошта. Але так склалося, що я звільнилася і стала на облік в Полтавський обласний центр зайнятості і на ярмарку вакансій. Там я зустріла милу, чарівну та приємну Інну Володимирівну Фещенко, яка представляла ВКК «Баланс-Клуб» та шукала спеціаліста з передплати. Після знайомства вона стала для мене наставником, керівником, а також найкращою подругою!!! Так, з її  легкої руки передала мені досвід, навчила всім тонкощам в продажах, адже у мене зовсім не було досвіду, хоча мені знайомі всі періодичні видання. Але вона в мене повірила, за що я їй вдячна, отже я зараз у найкращій компанії.

Хочу відмітити, що серед перших моїх передплатників була моя рідна сестра Касаткіна Н.І., яка працює головним бухгалтером, так що бухгалтерія мені знайома давно.

У мене є великий життєвий досвід спілкування з людьми, вміння розпізнавати відразу їх характер та настрій. А зараз це дуже допомагає мені в роботі.

Мені дуже подобається моя робота, яка приносить задоволення. Працюю дуже багато отже і є результат!

Для того щоб бути  успішним , потрібно бути цілеспрямованим, комунікабельним, активним, відчувати настрій клієнта для спілкування навіть по телефону, ввічливим та  працювати на результат!!!

Мої сильні сторони :

- Завжди бути самою собою у будь-якій ситуації.

Мій девіз : «Бачу ціль-не бачу перешкод»!

Завжди досягаю того, чого хочу – це стосується роботи – високих результатів, в житті принцип той самий, і, як звучить народна прикмета «думки матеріалізуються» так от, як подумаю, так і буде!!! Це перевірено.

    Хочу розповісти про свою компанію « Баланс–Клуб », пишаюсь тим, що працюю в ній, вдячна за атмосферу, відношення до нас і з тих пір пам’ятаю ті зустрічі в компанії, коли нас тепло та задушно приймали, про що свідчать фото на згадку!

1 из 2

«Нас мало але ми сила»

Протягом п’яти років я працювала з Інною Володимирівною, яка для мене як керівник так і наставник , помічник та краща подруга, у нас склалися дуже теплі відносини як на роботі (розуміємо друг друга з пів слова), так і в особистому житті, часто буває в гостях. А зараз до нашої команди приєдналася спеціаліст з передплати в Полтавській області Орлова Оксана Григорівна. При першій зустрічі я їй розповіла про свою роботу, її тонкощі, одним словом-передала свій досвід, щоб досягти високих результатів, адже ми працюємо в одній команді і план область повинні виконувати обов’язково.

1 из 1

Хочу ще відмітити всіх своїх шановних передплатників, які дуже привітні, дружні та доброзичливі. Якщо вони приїздять на семінар, то для нас це свято. Ми можимо побачити гостей, поспілкуватися з ними , почути всі їх проблеми та відгуки. Підтвердженням нашої тісної дружби свідчать святкування Деня бухгалтера, в минулому році на Бухгалтерських вечорницях.

1 из 1

В цьому році теж 27-м полтавських бухгалтерів відвідали Бухгалтерський круїз. До речі, в цьому числі і ті бухгалтери, які в минулому році були на Вечорницях, в яких залишилися дуже приємні враження і вдячність за високий рівень проведення заходу.

У нас уже стало традицією у травні кожного року проводити семінар у курортному місті, Миргород. Вдячні бухгалтери з’їзжаються з усієї області, щоб почути новини з семінару, а також погуляти по курортному містечку, про що свідчать фото.

1 из 2

Мій робоче місце - це головне в моїй роботі. На ньому тільки те, що потрібно для роботи, нічого зайвого. І так як я в житті люблю, щоб був скрізь порядок, так і на робочому столі у мене завжди чисто, а в кінці робочого дня все складаю по місцях, щоб новий день почати було приємно.  

1 из 1

Вільний час зазвичай провожу з донькою, зятем та внучкою, яких я дуже люблю, бо вони в мене найдорожчі.

1 из 1

Люблю готувати для них смачні страви. А також дуже люблю вирощувати кімнатні квіти, які радують своєю красою. Люблю дивитись кіно, проживати історію героїв, проникати в їхні емоції.

1 из 1

Головний урок, який я отримала від життя : покладатися тільки на себе .

Як досягти результатів

    Щоб досягти результатів в роботі треба любити роботу, знати та чітко доносити всю інформацію до своїх клієнтів. Вміння спілкування з усіма, бо до кожного окремий підхід, а також любити всіх, бо завдяки нашим клієнтам ми приносимо дохід в компанію, а також одержуємо гідну заробітну плату .

Дякую і бажаю всім успіхів в роботі!

Коментарі до матеріалу