Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Життя в Балансі. Інтерв'ю з Ларисою Кіріченковою

Світ позитиву

27.07.2017 158 0 1

Кіріченкова Лариса Анатоліївна- Директор департаменту адміністративно-юридичного забезпечення електронної системи «Ютека», юрист ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», експерт з питань нормативного забезпечення господарської діяльності, фахівець з договірної роботи.

1 из 1

Мій робочий день розпочинається о 6 ранку з перегляду новин і сайтів конкурентів.
На робочому місці день починається з виставляння пріоритетних напрямків роботи, відповідно до цього складається план роботи. У першій половині дня він схожий, в другій - в залежності від виконаних завдань.

1 из 1

Термінові справи роблю вранці. Середньострокові - планую на місяць. На рік планую тільки
особисті справи. Природно саморозвиток присутній в планах і на місяць і на рік.
Планування роботи йде в залежності від кількості цікавих для бухгалтера інфоприводів, прийнятих урядом НПА і, відповідно, обраних пріоритетів напрямків.
Я прийшла на роботу в Баланс після держслужби. Складаючи іспити, зрозуміла, що компанія Баланс серйозна.

Для початку ми з командою працювали над паспортом правової бази для Ютека, і я писала анотації нормативно-правових актів фінансового права. Система швидко розвивалася і змінювалася. На момент приходу на роботу я була повним неандертальцем в технологіях, інтернеті, верстці, SEO.
Де держслужба і де розуміння CTAR і юзабіліті?

 

Я розуміла, щоб бути корисною в своїй роботі - потрібні нові знання і навички. І ось уже в Ютеці з'явилися рубрики Новини законодавства, Бухгалтерський щоденний огляд і Ділові новини. Як дізнатися цікаві теми, які наберуть перегляди і приведуть до нас клієнтів?

Гарна новина на вагу золота. Писати прості новини, які підбадьорять і підтвердять, що заплановані дії призведуть до правильного результату? Але ж потрібні і складні новини, які допоможуть зробити правильний вибір, вчасно сконцентруватися на головному і зорієнтуватися в тенденціях реформ і змін. Саме такі і є актуальні. На що ми і робимо зараз акцент.

Так народилася ідея робити добірку матеріалів в допомогу бухгалтеру до певної дати звітності, таблички для бухгалтерів з останніми роз'ясненнями держорганів з короткими анотаціями та перелік змін в законодавстві за тиждень і за місяць. А також підбір матеріалів по найтоповішим темам, тематичні таблиці - підказки. Працюємо в режимі медіа аскетизму - відсікаємо зайве.
Подяки користувачів свідчать про правильність напрямку роботи.
Коментарі з Facebook:

 

Tonya Stetsenko «Дякуємо за оперативну, актуальну інформацію. Чудово, коли знаєш, що хтось, кому довіряєш, трімає "руку на пульсі" усіх змін та новацій. Спасибі за Ваші Готові решение. Так тримати! » Олена Варениця «На сьогоднішній день дуже потрібна сторінка, дякую за своєчасні та Актуальні новини Uteka»

1 из 1

Якщо ваша робота, так чи інакше, пов'язана з електронним сайтом, який би ділянку
роботи ви не вели, у вас повинно бути присутнім поняття SEO, стратегії і
аудиту конкурентів, підбір запитів і внутрішньої оптимізації. Даю кілька
джерел для аналізу:

-Дізнатися відвідуваність сайту:
https://netpeak.net/ru/blog/netpeak-sp...ita-sayta/ 
–перевірити конкурентів: 
www.similarweb.com 
www.whois.com
www.web.archive.com 
-дізнатися про кількість посилань у конкурентів: 
https://ahrefs.com/ (платний ресурс). 

Звичайно ж дуже важливі тексти матеріалів, а також рекламні тексти. Секрет гарного тексту в тому, щоб текст був про читача. Тобто не про вас, не про продукт, а про те, що хвилює читача.

Погано 
Який я хороший
Добре 
Чим я буду вам корисний
Який хороший товар Як цей товар вирішить вашу проблему
Як влаштований світ Як вам жити в цьому світі
Як живуть зірки Як вам жити, щоб бути зірками
Я хороший, я пригожий, я пишу як бог Я допоможу вам вирішити писемні задачі в діловому ЗМІ

Перш ніж писати, хороший автор розмірковує над трьома питаннями:
Для кого я пишу? Що ці люди знають, а що - ні?
Чому і в якій ситуації ці люди прочитають текст?
Чого вони хочуть? Що їм цікаво в зв'язку з моїм продуктом?
Моя Місія - Допомогти бухгалтеру побачити, що я зніму його проблеми, тому що я фахівець кваліфікований, самостійний і відповідаю за результат.

1 из 1

 

Людина, що працює в моїй сфері повинна обов'язково мати такий набір якостей: Креатив, аналітичне мислення, швидко аналізувати ситуацію, пропонувати рішення при колізії нормативних норм, запропонувати клієнтові 3 варіанти виграшних рішень при складних ситуаціях, проводити аналіз інформації з декількох джерел, знати де швидко знайти правову інформацію, знати як правильно і швидко отримати відповідь держоргану на цікавий для питання, треба завжди знаходити «правильний» інфопривід і смачно його подати. Досягненню високих результатів мені допомагають сила волі, бажання зробити свій продукт впізнаваним і вивести його на міжнародний рівень, гармоніювати і фонтанувати.

Я працюю в команді 
ЮТЕКА –  це Команда далекоглядних і прогресивних професіоналів, які мають практичний досвід і високу теоретичну підготовку, перехоплюючих всі свіжі тренди і сучасні ідеї для того, щоб бухгалтер був упевнений у своїй професійності, перед керівництвом виглядав цінним работнікомі і завжди був успішними в своїй справі.

1 из 1

У нашій команді є маленькі традиції. Свята відзначаємо красиво, креативно, з душею і користю.

1 из 1

 

Перша година на роботі задає тон всьому дню. Тому ми ділимося позитивом і заряджаємося оптимізмом. Наші робочі завдання обговорюємо разом, радимося, вводимо один одного в курс того, що відбувається, складаємо загальні плани.

1 из 1

 

Протягом дня ми можемо по черзі включати улюблені композиції для релаксу, або для натхнення. Я захоплююся книгами, кулінарією, музикою, живописом.

1 из 3

Книги, які справили великий вплив на мій світогляд в дитинстві:
«Діти Арбата», «37-й і інші», «Грона гніву» Стейнбека, «Кінь рудий», «Тіні зникають опівдні», «Тихий дон», «Угрюм-ріка», «Берег», «Хан Батий» .
Те, що не залишить вас байдужим:
Валентин Пікуль: Нечиста сила (присвячена Миколі II і Григорію Распутіну), Таємний радник, Пером і шпагою, Честь маю (про розвідників), Фаворит (про князя Потьомкіна), Битва залізних канцлерів, Слово і діло, Баязет (про російсько-турецькій війні ), і ін У своїх творах Пікуль дуже вдало поєднує біографії з історичним і пригодницьким романом. Епоха зображується через призму дій головних героїв.

 

Те, що може перевернути ваш світогляд Віктор Суворов: Криголам, Акваріум, День М, Змеед, Вибір, Контроль. Річард Бах: Ілюзії.

 Конкордія Антарова: Два життя (книга складна, але вже другий том йде на одному диханні)Завдяки колезі, відкрила приголомшливого, абсолютно неповторного і глибокого Кнута Гамсуна: "Право жити є такий щедрий, такий незаслужений дар, що він з лишком окупає всі прикрощі життя, все до єдиної" .Його твори не залишать байдужим читача: «Соки землі», «Жінки у колодязя», «під осінньої зіркою», «Мандрівник грає під сурдинку», «А життя триває», «Голод. Містерії »,« Пан »,« Вікторія ».

 

Ключовим мотивом червоною ниткою проходить тема надлюдини, здатного в рівній мірі як на подвиг, так і на злочин, проникливі і пронизані ЛЮБОВ'Ю. Нещодавно відкрила для себе українських авторів, твори яких все зібрала: Світлана Талан, Володимир Лис.
Для саморазвития из последнего прочитанного: 
Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса; 
Марі Кондо. Викинь мотлох із життя. 
М. Ньюмеєр. Zag. Найкращий посібник з брендингу 
Філ Барден. Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати 
Лоран Гунель. Бог завжди подорожує інкогніто.

 

Ж. Мессінжер. Я бачу вас наскрізь. Навчіться читати людини як книгу. Е. Берн. Ігри, у Які Грають люди.

 Моє життєве кредо звучить так: Якщо ви хочете жити без правил, перетворюючи свою роботу на розвагу, тоді вам слід прочитати це: http://audiotracker.org/branson/Почуття, інтереси, бажання і думки, відносини з собою і іншими людьми, досвід сучасників і експертну думку психологів і психотерапевтів; нові джерела радості і енергії, можливості реалізувати себе і змінитися на краще, способи із задоволенням піклуватися про своє здоров'я та красу - все це теми сайту

http://www.psychologies.ru 
http://www.inwent.ru/ 
Родосвет — сайт про самопізнання і духовний розвиток людини. 
http://www.selfcreation.ru/ 
www.kolesnik.ru — блог про розвиток проектів і людей

lifeidea.org — статті і експерименти з особистого розвитку 
www.lief.ru — цікаивий блог з особистого розвитку 
sergeybiryukov.ru — цікавий блог про життя 
community.livejournal.com/ru_bsff — очистка голови від сміття 
VitaMarg — сайт про здоровий образ життя та розвиток духовності. 
www.gilbo.ru — Школа ефективних лідерів (платный) 

ну і звичайно ж, незамінний помічник для смачної кухні: 
Люлю готувати -http://lublugotovit.me/vkusnejshaya-l... 
Рецепти Богів - https://www.facebook.com/groups/Pischa...f=mentions 
Добре готуємо - https://www.facebook.com/groups/horos... 

Фільми, які вразили:
З фільмів, першим приходить на розум «всіх часів і народів» «Хрещений Батько».
За глибиною розкриття образів і прекрасного акторського складу, звичайно ж «Ідіот».
Геніальна екранізація роману Ф.М. Достоєвського «Ідіот», созданая Іваном Пир'євим, виглядає на одному диханні, також як і серіал «Ідіот» з Євгеном Мироновим у головній ролі.
Звичайно ж «Майстер і Маргарита» з неперевершеними Бесалашвілі і Абдуловим.

 

«Сонька - золота ручка», «Котовський», «Мішка Япончик».
Фільм для душі - «За сірниками».
Фільм, який можна дивитися багато разів, кожен - відкриваючи в собі щось нове «Острів» Павла Лунгіна.
Фільми, які рекомендую:
«Ворота раю», «Список Шиндлера», «Илюзия обману», «Вовк з Уолл-Стріт», «8½», «Самурай», «Втеча з Шоушенка», «Піаніст», «Велика краса», «Іда», «Вбивця», «Дзеркало», «Викрадачі велосипедів», «Чернець і біс»

Я не делю людей по ГОСТу.
У каждого своя стезя.
Один жить хочет скромно, просто,
Другой с короною ферзя.
Одно ценю я в человеке:
Добро протянутой руки.
Будь то дорога через реку,
Или заплывший за буйки.
Не позволяй им захлебнуться,
Не дай надежду потерять.
Ты сил затратишь пару унций,
А дома заждалась их мать.
Тебя благодарит молитвой,
Всех благ попросит у небес.
Отрада ведь не в жизни сытой, а в том, что не попутал бес.

 

Будьте амбітними постійно займатися саморозвитком, це гармонізує роботу і сім'ю, ви прагнете щодня робити щось корисне.

Будь-яка справа вимагає самовіддачі, і тільки тоді будь-яка мета може бути досягнутою.
Самодисципліна один із способів досягнення високих результатів. Тому аналіз зробленого вами і вашими підлеглими повинен бути присутнім кілька разів на тиждень.
Вірте в те, що Ви робите і у Вас все вийде на відмінно!

 

Любіть свою роботу так, щоб отримувати естетичне (від барвистості і гармонії), духовне (я це зробив, зможу і більше) і матеріальне (ух! Шеф і здивував (cash)!) Задоволення!
Любіть людей, які поруч, вони постають перед нами для науки в житті. Посміхайтеся оточуючим і життя буде посміхатися вам.

Перед тим як Бог попрощався зі своїм сином і відпустив його на землю, він мовив наостанок одну фразу, яка повинна була допомогти йому усвідомити життя в собі і себе в цьому житті:

СВІТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Тому:

Ошибайся, ушибайся, кувыркайся, но иди!
Сомневайся и решайся, но не пяться и не жди!
Долбанулся, отряхнулся, оглянулся и пошел!
Потерялся, растерялся, сел, курнул и вновь побрёл!
Надкусил, не то, так выплюнь, не глотай и не реви!
Вот примерно в этом темпе, ты уверенно 
живи! 

Коментарі до матеріалу