Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

DTEK, Danone та Kyivstar: що спільного в цих компаній і чому всі говорять про кадри?

01.09.2021 1286 1 1

На початку 2021-го от Forbes оприлюднив сукупний річний виторг топ-100 найбільших українських компаній за минулий рік. Йдеться про 2,15 трильйона гривень, тобто 54% ВВП України. Це перевищує прибуток сотні державних підприємств, таких як «Нафтогаз України» та «Укрзалізниця» у більш як три рази.

У списку Forbes присутні ще такі найбільші гравці українського ринку, як «Київстар», Philip Morris International, JTI International Company, Toyota, «АДМ Юкрейн», DTEK Energy та «Міжнародні авіалінії України». Що їх об’єднує і чому підготовка кадрів на чільні посади у великих компаніях відіграє настільки важливу роль?

Чому кадри мають значення?

Працівники – справжня рушійна сила, адже саме вони виводять компанію на новий рівень на ринку та відіграють ключову роль у збільшенні доходу. Якщо вони обіймають провідні посади, то повинні володіти не лише професійним досвідом, а й так званими «soft skills» – м’якими навичками, які характеризують їхню особистість.

Фахівці, які приводять компанію до фінансового успіху, мають володіти цілим переліком знань та компетенцій. Перш за все йдеться про міжнародне підтвердження кваліфікації, аналіз тенденцій світових ринків та створення стратегій, які можуть вивести компанію на новий рівень.

Заглибившись у деталі та проаналізувавши всі компанії зі списку, ми відшукали в них одну спільну деталь. Кожна з цих компаній отримала акредитацію в Асоціації, яка об’єднує професіоналів у галузі фінансів, обліку та аудиту. Тобто в кожній організації з переліку Forbes є члени – студенти АССА (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів).

Кому довіряти навчання своїх працівників?

Компанії завжди шукатимуть досвідчених працівників. Але чому ж такі компанії, як DTEK або «Київстар», прагнуть вкладати гроші в навчання своїх співробітників? І чому вони обирають саме АССА?

Завдяки кваліфікації АССА, працівник компанії може круто змінити вектор своєї кар’єри. Він має можливість стати як фінансовим директором чи аналітиком, бухгалтером чи аудитором, так і навіть керівним партнером чи власником бізнесу.

Кваліфікація АССА – те, що перетворює рядового співробітника в універсального солдата. Корпорації зазвичай готові ростити власних фахівців, і це вигідно для обох сторін.

Роботодавці шукають кваліфікованих кадрів з рівнем англійської не нижче В2, щоб завойовувати міжнародні ринки. Між іншим, фахівці повинні володіти навичками фінансової звітності та обліку, а ще розуміти не лише базові, а й глобальні процеси. В результаті безліч компаній, таких як Danone, Genesis, Intech, Intel, що мають акредитацію АССА, об’єднує спільний підхід: лише якісне навчання штатних працівників може привести компанію до фінансових успіхів на ринку.

Академія Бізнесу Баланс  – срібний провайдер із навчання за АССА.

На сьогодні ми пропонуємо такі програми:

Введення у фінанси та управління бізнесом

АССА ДипІФР

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 1