Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Вітаємо топ-10 кращих бухгалтерів України 2017 року

Світ позитиву

12.12.2017 388 0 2

От і відбувся черговий п'ятий і вже ювілейний конкурс «Кращий бухгалтер України»!

Із кожним роком збільшується кількість учасників, а значить, ми змогли донести його ідею і конкурс заслужив довіру. Конкурс притягує людей, змушує прагнути до успіху, рухатися далі в професійному та кар'єрному зростанні.

Цього року до конкурсу проявило інтерес більше 23 000 практикуючих бухгалтерів. До фіналу конкурсу після нелегких випробувань підійшло 45 учасників, які пройшли відбірковий тур і набрали більшу кількість балів. Із них 10 бухгалтерів довели, що вони дійсно кращі, і один бухгалтер став переможцем у номінації «Гордість професії».

Раді представити вам топ-10 кращих бухгалтерів України 2017 року:

Воробйов Іван Володимирович, начальник відділу обліку розрахунків із покупцями ВАТ «Південний ГЗК»;

Іваненко Тетяна Олегівна, головний бухгалтер ТОВ «Фірма «Сіт» (сучасні інформаційні технології);

Кода Світлана Миколаївна, головний бухгалтер ТОВ «Еліпс»;

Країнський Михайло Петрович, головний бухгалтер філії ДВРЗ «ПАТ «Укрзалізниця»;

Крисан Євгенія Анатоліївна, директор ТОВ «АФ «Стимул»;

Левченко Анастасія Олександрівна, заступник директора з економічних питань комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська»;

Сидорук Віта Вікторівна, головний бухгалтер ТОВ «Аква-Родос»;

Шашерін Валерій Олександрович, головний бухгалтер військової частини А4502;

Шпилька Тетяна Леонідівна, головний бухгалтер державної організації «Комбінат «Прогрес» Державного агентства резерву України;

Юрченко Антоніна Володимирівна, бухгалтер-експерт бухгалтерського агентства «Авеста».

І в номінації «Гордість професії» переможець цього року – Охримчук Надія Сергіївна, головний бухгалтер Харківської державної академії фізичної культури.

Мета цієї номінації – виявити і представити суспільству людей, небайдужих до нашої галузі та професії бухгалтера, які бажають, щоб бухоблік розвивався і його традиції передавалися з покоління в покоління, які активно діляться своїм досвідом, а також які формують у суспільстві позитивний образ бухгалтера.

У нашого конкурсу велике майбутнє! Конкурс допомагає краще взнати минуле, сьогодення та майбутнє обліку і полюбити свою професію.

Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що ми ближче до спільної мети – зробити так, щоб власники, керівники бізнесу і бухгалтери були впевнені в майбутньому своїх підприємств, щоб їх знання перетворювалися в ідеальний порядок у галузі бухгалтерського обліку та в ефективне управління фінансами, що дозволить компаніям стабільно зростати і розвиватися!

Запрошуємо всіх бажаючих узяти участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України» у наступному році! Підтвердіть свій високий професійний рівень.

Переможці конкурсу – це вища ліга бухгалтерів. Приєднуйтесь до кращих!

1 из 1

Коментарі до матеріалу