Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Життя в Балансі: редакція видання «Баланс-Агро»

Світ позитиву

29.01.2018 205 0 1

1 из 1

Любі друзі! Сьогодні ми хочемо познайомити вас ближче з редакцією видання «БАЛАНС-АГРО».
За традицією ми публікуємо фото на робочому місці і відповіді на питання:
1. Моя спеціалізація в редакції.
2. Захоплення поза роботою.
3. Мій головний життєвий принцип.
4. Що я хочу сказати нашим читачам на початку нового року.

Світлана МАЛЬШАКОВА, заступник головного редактора
1. У редакції я займаюся плануванням тематики майбутніх номерів. Пишу статті з питань оподаткування ПДВ, єдиним податком, ресурсними і місцевими податками. Крім того, консультую читачів на гарячій лінії, а також виступаю на семінарах, які проводить компанія «Баланс-Клуб».
2. Люблю читати книги з психології і подорожувати.
3. Цінуй те, що маєш, але прагни кращого!
4. Минулий рік приніс бухгалтерам - а бухгалтерам сільгосппідприємств особливо - чимало потрясінь і неприємних сюрпризів. Тому хочу побажати
нашим читачам в новому році стабільності, оптимізму і впевненості в завтрашньому дні.

1 из 1

Вікторія МЕРВЕНЕЦЬКА, редактор
1. Моя спеціалізація в редакції – питання бухгалтерського обліку активів, власного капіталу і зобов’язань, а також особливості організації та методики обліку та калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) у сільському господарстві. Також я відповідаю за випуски «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі», які є додатком до нашого видання (доступні в електронній версії у сервісі БСБ).
Консультую наших читачів на телефонній лінії.
2. У вільний час люблю читати, подорожувати. Захоплююсь вишивкою хрестиком.
3. Щодня вивчати щось нове!
4. Усім нашим читачам хочу побажати, щоб в новому році кожен знайшов своє щастя: в людині або в улюбленій справі, в кар’єрі або в затишному будинку. Бажаю міцного здоров’я, віри в дива і багато життєвої енергії!

1 из 1

Олена ТКАЧЕНКО, редактор
1. Моя спеціалізація - оплата праці, оподаткування доходів фізосіб, соціальне страхування, кадровий облік. Пишу статті на ці теми, консультую наших передплатників по гарячій лінії.
2. Захоплююся музикою, танцями, психологією, люблю читати і подорожувати, дізнаватися щось нове і спілкуватися з цікавими людьми.
3. Звичайно, не завжди все в наших руках. Але я впевнена, що бажання дається нам разом з силами на його здійснення. Мрія може збутися, якщо наполегливо до неї рухатися.
4. Початок року - це як відкрита книга, в якій ми можемо написати все, що забажаємо. Нехай ваша Книга-2018 буде доброю і цікавою,
повної яскравих ідей і подій, іноді смішною або романтичною, але завжди позитивною і щасливою! І цінуйте кожну її сторінку!

1 из 1

Зінаїда КОЗЮК, юрист
1. У редакції я займаюся юридичним аспектом роботи з поглибленням саме в сферу земельних правовідносин. Пишу статті, консультую наших передплатників по гарячій лінії, а також беру участь у семінарах.
2. Люблю подорожі, кіно, різний спорт. Наприклад, зараз це групові заняття у фітнес-залі, а ось коли випадає сніг - сноубординг.
3. Тільки далі і тільки вперед!
4. Так як 2018 й - це рік Жовтої Земляної Собаки, хочу побажати нашим дорогим читачам три речі: золота 999-ї проби, землі побільше та щоб родюча була і відданості!

1 из 1

Коментарі до матеріалу